Close

Strona 6 z 17 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FalkoN.pl Zobacz posta
    Wątek ci się nie podoba, czy zapomniałeś o przecinkach??
    Ok ;D Brak przecinka
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  2. #52
    Oszczędny w słowach Awatar kowazis
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    49

    Domyślnie

    1- JumpStyle
    2- Melbourn Shuffle
    3- Fotografia
    4- Tworzenie muzyki w FL
    5- Zbieranie znaczków
    montowanie filmow to chyba nie hobby ? xd

  3. #53

    Domyślnie

    1- deskorolka (już tylko robię zdjęcia- za dużo złamań miałem w życiu)
    2- rower ( w zasadzie jeżdżę 12 miesięcy w roku codziennie i sobie ostatnio uświadomiłem, że to moje hobby i nie potrafię bez niego żyć )
    3- fotografia (wiadomo)
    4- muzyka (jak każdy)
    5- rykowisko we wrześniu (zaraz jadę do lasu :P)
    6- łowienie ryb
    7- żona i dzieciaki (to, że na końcu listy to nie znaczy, że najmniej ważne- kolejność przypadkowa)
    8- mam jeszcze jedno hobby, ale legalne jest ono tylko w Holandii

    pzdr

  4. #54
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    mam specjalizację z kartografii więc luzik
    No no! Ty mi tutaj generalizacji nie wprowadzaj Geodezja a kartografia to nie to samo, powiedziałbym nawet, że pomimo wielu powiązań to są dwie całkowicie inne dziedziny. Tak z czystej ciekawości, z jakiej dokładnie to kartografii masz specjalizację? Matematycznej czy tematycznej?

    Kartografia to zuo! W piątek piszę egzamin z kartografii matematycznej. Toż to dzieło k... i szatana! (i egzamin i przedmiot)

  5. #55

    Domyślnie

    U mnie poza foto to tak:

    - muzyka - ulubione zespoły to Queen, Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd
    - sport - jeżeli chodzi o uprawianie to bieganie, piłka nożna, rower i narty a oglądanie to snooker
    - czytanie - najbardziej tematyka historyczna
    - modelarstwo - Kolejki w skali H0
    - imprezowanie - tutaj nie będę wyjaśniał

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek Charchuła Zobacz posta
    a oglądanie to snooker
    Pozdrawiam kibica.

  7. #57

    Domyślnie

    1. Foto (częściowo to też praca)
    2. Żagle
    3. Narty
    4. Paralotnie
    5. Góry
    6. Wojaże bliskie i dalekie
    7. Czytanie (praktycznie łykam wszystko co mnie zainteresuje)

    Kiedyś było tez pływanie na kajcie, windsurfing, tenis, astronomia ale nie da się wszystkiego ogarnąć niestety. Uspokoiłem się
    A z rzeczy z których udało mi się całkowicie zrezygnować to największy marnotrawca czasu czyli TV
    Ostatnio edytowane przez BlackRoger ; 22-09-2009 o 17:53
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kptYossarian Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek Charchuła
    a oglądanie to snooker
    Pozdrawiam kibica.
    pozdrowienia dla tych co rozumieją piękno tej gry

    Cytat Zamieszczone przez BlackRoger
    4. Paralotnie
    Jak zacząć latać? bo już dawno się zamierzam a jakoś zawsze coś innego wypada :/
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheva Zobacz posta
    Jak zacząć latać? bo już dawno się zamierzam a jakoś zawsze coś innego wypada :/
    Uderz do najbliższej szkoły, polecam Gocyłę w Dąbrowie Górniczej albo jedną z paru szkół w Szczyrku lub na Żarze w Beskidzie. Jedyne co musisz mieć na początek to ogólną kondychę do wchodzenia pod małe górki i dobre buty jakiekolwiek pomysły z kupnem czegokolwiek ze sprzętu na tym etapie odradzam. Jak coś to wal via PM.
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  10. #60

    Domyślnie

    *muzyka, muzyka, muzyka, głównie elektroniczna, synthpop i ebm
    *depeche mode
    *koncerty
    *od kilku miesięcy bieganie
    *góry-narty zimą, wędrówki latem
    *teatr i opera
    *rower
    *mój pies
    *sushi
    *moda retro i vintage (buszowanie po lumpeksach to jest to )
    Ostatnio edytowane przez fast_fashion ; 22-09-2009 o 19:10

Strona 6 z 17 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •