Close

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #151

    Domyślnie

    Do wszystkiego dzisiaj musi być sponsor. Jeszcze chwila i po mszy ksiądz będzie mówił: "Dzisiejsza msza święta była sponsorowana przez __________" - oczywiście żartuję

    Zrzuta na paliwo, łopaty w dłoń i do roboty
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 15-04-2015 o 00:29
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    "Dzisiejsza msza święta była sponsorowana przez __________"
    Może niedokładnie tak, ale "Dzisiejsza msza odbywa się w intencji (...)" już jest.
    * Ten post sponsorują literki N i S oraz liczba 40 *

  3. #153

    Domyślnie

    Fajny temat. Co do mojego hobby to oprócz fotografii:
    - sporty walki (boks, ufc, mma)
    - motocykle
    - muzyka ( blues, metal, rock, klasyka, jazz, elektroniczna)
    - sprzęt hi fi itd.
    - góry, rowery górskie
    - od dwóch tygodni spełniłem kolejne swoje hobby czyli kupiłem psa
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  4. #154
    kubalix
    Gość

    Domyślnie

    Moje hobby oprócz fotografii to militaria i czytanie ksiażek

  5. #155
    Oszczędny w słowach Awatar tomycki
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    229

    Domyślnie dylemat

    Znalazłem ten ciekawy temat i postanowiłem się dopisać.
    Moje hobby poza foto, to wędrówki po górskich szlakach, i tu pojawia się dylemat, ponieważ mój sprzęt foto to D700- waży ok. 1kg, do tego obiektyw sigma 24-135 f2,8-4,5 waży ponad pół kilo.
    Może ktoś podpowie jak pogodzić obie pasje?
    Z wiekiem kości i kolana już nie te..., a w czasie 6-8 godzinnej wędrówki po górach te dodatkowe 1,5 kilo naprawdę daje o sobie znać.

    czekam na podpowiedzi
    Tomcio

  6. #156
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Jakiś bezlusterkowiec?

  7. #157

    Domyślnie

    Dokładnie, ostatnio miałem w rękach ma dłużej OM-D i jestem pod wrażeniem, w większości zadań może konkurować jak równy z równym z Dx-owymi puszkami(poza ciągłym i śledzącym Af-em)

  8. #158

    Domyślnie

    Koledzy, dywagacje na temat wyboru sprzętu to już nie tutaj, bardzo proszę.
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Jakiś bezlusterkowiec?
    OT:
    Ja nie nosze lusterka...jakos od czasu utraty wlosow nie zagladam czesto


    Ok, poza fotografia mam kilka zajec ktore lubie robic a ktore mozna by nazwac hobby, ale ostatnimi czasy wrocilem do modelarstwa, ile to mozna sie dowiedziec z youtuba, nowe techniki malowania, "postarzania" wow...tylko kupilem pare gadzetow i mecze zabawki...jedyna roznica jest taka, ze 25 lat temu wieszalem modele pod sufitem, teraz laduja do kartona a przy kazdej okazji rozdaje dziecia w rodzinie

  10. #160

    Domyślnie

    Rozdajesz dziecia? Tzn.?
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •