Szukaj
D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
Moje wypociny
Dokładnie, to mógłbym oglądać godzinami![]()
Że też dokładnie o tym samym pomyślałemOglądałem to już kilkadziesiąt razy.
Mój pierwszy frame trwał 1h10minut. O breakach nawet nie ma co wspominać![]()
D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
Moje wypociny
Skontaktuj się z nami