Close

Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #41

    Domyślnie

    1. Fotografia
    2. Wędkarstwo
    3. Strzelectwo
    4. Samochody
    Na inne już może nie straczyć kasy, więc sobie odpuściłem

  2. #42

    Domyślnie

    1.foto
    2.forum
    3.wedkarstwo
    4.whisky
    5.żarcie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #43

    Domyślnie

    Rowery (moje trzy maleństwa w stopce - szczególnie górskie, choć cykloza się rozszerza i chcę też szosówkę
    Wspinaczka - ostatnio zaniedbana przez naukę
    Pływanie
    Dobre kino
    D80, N 18-105 VR, N 50 1.8, MB-D80, Velbon DF-60, Tamrac Aero 80, Schwinn Rocket Pro, Giant Terrago, Merida Kalahari 550

  4. #44

    Domyślnie

    Kurcze! Ludzie! Powiedzcie jak się wydłuża dobę, bo Wasza jest na pewno jakaś dłuższa od mojej!!!

    Z biedą wystarcza mi czasu ma moje główne hobby jakim jest fotografia.
    Muzyka jest też dla mnie ważna, choć raczej pasywnie, tzn. słucham, ale nie gram.
    Motoryzacja jest też moją pasją, szczególnie offroad, choć ostatnio odpuściłem bo brak zarówno czasu, jak i pieniążków na to wszystko.
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  5. #45

    Domyślnie

    Się dopiszę:

    1. Turystyka (głównie poznawanie regionu w którym przyszło mi urodzić się i żyć)
    2. Las tudzież wszelkie tereny podmokłe
    3. Ptaki
    4. Kolej (w sensie lubię podróżować pociągiem, aspekt techniczny mniej mnie pociąga)
    5. Muzyka (jako słuchacz)
    6. Rower (jako prosty jeździec, zapędów kolekcjonerskich nie mam )
    Marcin Turski (a.k.a. Sokolik Wędrowny)
    D300 || F80 || 35 || 85 || 100 || 16-85vr || 70-300vr
    Blog

  6. #46

    Domyślnie

    To i ja napiszę czemu nie fajny wątek
    1. Gotowanie
    2. Fotografia
    3. Granie na gitarze
    4. Kolarstwo (XC)
    5. Siatkówka
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  7. #47
    Oszczędny w słowach Awatar FalkoN.pl
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Strzyżyno/Koszalin
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez farizer Zobacz posta
    To i ja napiszę czemu nie fajny wątek
    Wątek ci się nie podoba, czy zapomniałeś o przecinkach??
    D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
    Moje wypociny

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek S Zobacz posta
    Kurcze! Ludzie! Powiedzcie jak się wydłuża dobę, bo Wasza jest na pewno jakaś dłuższa od mojej!!!
    To jest bardzo proste: kładę się godzinę później i wstaję godzinę wcześniej i doba już ma 26 godzin
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    To jest bardzo proste: kładę się godzinę później i wstaję godzinę wcześniej i doba już ma 26 godzin
    No to niedługo dojdzie do tego, że w ogóle zrezygnować będę musiał ze spania!!!
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  10. #50

    Domyślnie

    Możesz jeszcze wstać zanim się położysz
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •