1. Fotografia
2. Wędkarstwo
3. Strzelectwo
4. Samochody
Na inne już może nie straczyć kasy, więc sobie odpuściłem![]()
Szukaj
1. Fotografia
2. Wędkarstwo
3. Strzelectwo
4. Samochody
Na inne już może nie straczyć kasy, więc sobie odpuściłem![]()
1.foto
2.forum
3.wedkarstwo
4.whisky
5.żarcie
D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....
Rowery (moje trzy maleństwa w stopce- szczególnie górskie, choć cykloza się rozszerza i chcę też szosówkę
Wspinaczka - ostatnio zaniedbana przez naukę
Pływanie
Dobre kino
D80, N 18-105 VR, N 50 1.8, MB-D80, Velbon DF-60, Tamrac Aero 80, Schwinn Rocket Pro, Giant Terrago, Merida Kalahari 550
Kurcze! Ludzie! Powiedzcie jak się wydłuża dobę, bo Wasza jest na pewno jakaś dłuższa od mojej!!!
Z biedą wystarcza mi czasu ma moje główne hobby jakim jest fotografia.
Muzyka jest też dla mnie ważna, choć raczej pasywnie, tzn. słucham, ale nie gram.
Motoryzacja jest też moją pasją, szczególnie offroad, choć ostatnio odpuściłem bo brak zarówno czasu, jak i pieniążków na to wszystko.
Jacek, pozdrawiam!
D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800
Się dopiszę:
1. Turystyka (głównie poznawanie regionu w którym przyszło mi urodzić się i żyć)
2. Las tudzież wszelkie tereny podmokłe
3. Ptaki
4. Kolej (w sensie lubię podróżować pociągiem, aspekt techniczny mniej mnie pociąga)
5. Muzyka (jako słuchacz)
6. Rower (jako prosty jeździec, zapędów kolekcjonerskich nie mam)
To i ja napiszę czemu nie fajny wątek
1. Gotowanie
2. Fotografia
3. Granie na gitarze
4. Kolarstwo (XC)
5. Siatkówka
"nie pióro czyni obraz lecz malarz"
Pozdro Kuba
D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
Moje wypociny
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Możesz jeszcze wstać zanim się położysz![]()
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Skontaktuj się z nami