Close

Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 161

Wątek: Hobby!

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xmaniekx Zobacz posta
    Fotografia
    Góry

    Geologia i hydrologia czyli ogolnie geografia
    swój człowiek
    aczkolwiek uogólnienie dość kontrowersyjne :P

  2. #32

    Domyślnie

    Moda, fotografia, malarstwo, góry (Sudety szczególnie), oraz kobieta
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #33
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    swój człowiek
    aczkolwiek uogólnienie dość kontrowersyjne :P
    moze i faktycznie zbyt duze uogólnienie ale tak jest.. i geografia ekonomiczna jak i fizyczna W 2010 zdaje na UŁ na geografie.. moje marzenie od paru lat
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  4. #34
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Storczyki
    Foto
    Książki i muzyka
    Gotowanie
    Latanie - statycznie, gapię się jak coś lata
    Budowa i kończenie domku - Niby na końcu a zabiera prawie cały wolny czas...

  5. #35

    Domyślnie

    pomysł fajny z tą geografią. Ja w 2002 skonczyłem geologię... Dobrze wiedzieć po czym się chodzi

  6. #36

    Domyślnie

    Muzyka

    Film

    Fotografia

    Kolarstwo górskie

    Ostatnio chodzenie po lumpeksach
    i szukanie ciekawych rzeczy
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  7. #37

    Domyślnie

    Podstawowe hobby i przy okazji praca - motocykle. Właściwie to bardziej styl życia (chociaż po zlotach nie jeżdżę). Poza tym (ale już w znacznie mniejszym stopniu) branża IT - lubię wiedzieć co się dzieje w sieci (ikanapka, antyweb itp.). Ogólnie lubię wiedzieć więc sporo różnych artykułów pochłaniam (tutaj wykop.pl się przydaje). Dawniej gry - Diablo 2 było kiedyś moim życiem, oby Diablo 3 zdołało mnie wciągnąć chociaż w 10% tak jak dwójka :). W inne gry gram tylko zimą czyli wtedy, kiedy na motocyklu nie da się jeździć codziennie.

  8. #38
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    pomysł fajny z tą geografią. Ja w 2002 skonczyłem geologię... Dobrze wiedzieć po czym się chodzi
    To trzeba było wziąć sobie jako drugi kierunek geodezję

  9. #39

    Domyślnie

    mam specjalizację z kartografii więc luzik

  10. #40

    Domyślnie

    Fotografia
    rower/podróże po kraju
    drewniana architektura (stara, nie nowa )
    rysunek
    kuchnia
    Italia
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •