Szukaj
Moda, fotografia, malarstwo, góry (Sudety szczególnie), oraz kobieta![]()
Pozdrawiam, Kuba
Storczyki
Foto
Książki i muzyka
Gotowanie
Latanie - statycznie, gapię się jak coś lata
Budowa i kończenie domku - Niby na końcu a zabiera prawie cały wolny czas...
pomysł fajny z tą geografią. Ja w 2002 skonczyłem geologię...Dobrze wiedzieć po czym się chodzi
![]()
![]()
Muzyka
Film
Fotografia
Kolarstwo górskie
Ostatnio chodzenie po lumpeksach
i szukanie ciekawych rzeczy
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
Podstawowe hobby i przy okazji praca - motocykle. Właściwie to bardziej styl życia (chociaż po zlotach nie jeżdżę). Poza tym (ale już w znacznie mniejszym stopniu) branża IT - lubię wiedzieć co się dzieje w sieci (ikanapka, antyweb itp.). Ogólnie lubię wiedzieć więc sporo różnych artykułów pochłaniam (tutaj wykop.pl się przydaje). Dawniej gry - Diablo 2 było kiedyś moim życiem, oby Diablo 3 zdołało mnie wciągnąć chociaż w 10% tak jak dwójka :). W inne gry gram tylko zimą czyli wtedy, kiedy na motocyklu nie da się jeździć codziennie.
mam specjalizację z kartografii więc luzik![]()
Fotografia
rower/podróże po kraju
drewniana architektura (stara, nie nowa)
rysunek
kuchnia
Italia![]()
zdjęcie życia jeszcze przede mną
Skontaktuj się z nami