Close

Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 161

Wątek: Hobby!

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    W PL
    wedkarstwo spiningowe i muchowe
    kilku/nasto dniowe wyprawy w znane i nieznane

    w UK
    troszke wedkarstwo
    lenistwo
    muzyka
    kuchnia polska
    spijanie mega ilosci browaru
    out of the body
    OM10+S28-70

  2. #2

    Domyślnie

    Forum Nikona

    Oraz tysiąc innych spraw. W tym 2-3 z listy Gwiazdy.

  3. #3
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Zakładam że nie podajemy tutaj nic związanego z fotografią, bo to oczywiste że fotografia to nasze naczelne hobby. Także nie podajemy zawodu, bo dla mnie to informatyka, ale skoro z tego żyję, to nie nazywam tego hobby ale po prostu koniecznością
    Tak więc jeśli chodzi o czyste hobby nie związane z zawodem ani z fotografią, to nie wiem czy jeszcze coś mi zostało. Poza problemami rodzinnymi które obecnie mnie przygniatają, to uwielbiam oglądać sztuki wizualne, taniec, ruch, światło. Czyli teatr, pantomima, balet, taniec, teatr ruchu i światła.
    Lubię też, i zawsze lubiłem, baśnie dla dzieci i poezję.
    Poza tym amatorsko prenumeruję magazyny związane z kosmologią i astronomią.
    Lubię też oglądać sporty tzw niemęskie, czyli łyżwiarstwo figurowe oraz tenis. Nie cierpię, wręcz czuję wstręt, do sportów tzw męskich czyli twardych. Czyli nie lubię motoryzacji, sportów walki, nawet nie lubię piłki nożnej - to najbardziej skorumpowany i obrzydliwy sport. Ale powoli się przekonuję do koszykówki.
    Lubię też podróżować po kosmosie. Obecnie jestem na Virgo Supercluster, ale nie obiecuję że na długo tutaj pozostanę, choć się boję dalszych podróży, na przykład na krańce wszechświata. Na razie podróżuję więc po M87, jest to fascynujące miejsce. Chętnie też bym się wybrał na Andromedę.
    Pamiętam jak fascynująca była ostatnia podróż do centrum Drogi Mlecznej.
    Ostatnio edytowane przez swiatlo ; 14-04-2010 o 20:42

  4. #4

    Domyślnie

    Modelarstwo kolejowe i kolej sama w sobie.
    www.koleje.of.pl
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meggido Zobacz posta
    Modelarstwo kolejowe i kolej sama w sobie.
    www.koleje.of.pl
    Piękny model sepeki. Zawsze uwielbiałem kolej.

    Edit, na stronie też wręcz idealny model byka, sam robisz wszystko?
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nem Zobacz posta
    Piękny model sepeki. Zawsze uwielbiałem kolej.

    Edit, na stronie też wręcz idealny model byka, sam robisz wszystko?
    Tak, sam robię modele, w zasadzie produkuję sam każdy detal. Modele są wykonane z metali lutowalnych, wszystko jeździ, pracuję jak w rzeczywistości. A skala nietypowa jak na Polskę, bo 1:32.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  7. #7

    Domyślnie

    A dla mnie hobby to sport teraz zwłaszcza siłka - już od 17-18 lat
    Wcześniej tenis, zawsze coś było.
    Od kilku lat chyba trzech, moim sposobem na chillout stała sie lampka dobrego single molta przy cygarku (Honduras, Dominikana, Kuba)
    Mamy elitarny - 3 osobowy klub, spotkania klubu mamy, co około miesiąc, testujemy i porównujemy molty zawsze kilka rodzajów ze sobą a potem cygarko... pełny relaksie, doborowe towarzystwo
    Cena butelki nie pozwala popaść w nałóg, więc jest bezpiecznie
    Na następny sezon zapowiada sie dłubanie przy motorze, co też pochłonie trochę czasu.
    Sprowadzę sobie cruisera a potem go zmodyfikuję.
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  8. #8

    Domyślnie

    jeśli mogę, to zapodam taką małą anegdotę związaną z tym tematem.
    A anegdota to czysty tzw. fakt autentyczny

    Mój kuzyn pojechał do lakiernika z samochodem, ale tak czeka z 15 min i chodzi sobie po podwórku...
    przez uchylone drzwi do jednego budynku zauważył, że ów lakiernik hoduje świnie...
    Po chwili pojawia się lakiernik i kuzyn do niego: po co ci te świniaki, przecież na tym nie ma wcale zysku, a wręcz się dopłaca do interesu. Jak sobie będziesz chciał zjeść kiełbasę, to kupisz ubitego świniaka i po problemie....
    Na to lakiernik: a te świniaki to moje hobby, a do hobby się zawsze dopłaca
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    61

    Domyślnie

    U mnie standartowo:
    Ornitologia - właściwie to już sposób życia, cały wolny czas własciwie poświęcam ptakom, moje ulubione gatunki to chruściele
    Herpetologia
    Muzyka Islandzka (moja bogini Bjork, Sigur Ros, Mum i inne)
    Koncerty
    Footbol - szczególnei w dobrym wydaniu - i wieczne kibicowanie zespołowi Miilwall z londyńskich docków...
    Fotografia - ale w tym marny jestem....

  10. #10

    Domyślnie

    A ja tam stary jestem .
    1 Szukanie spokoju i harmonii
    2 Fotografia / próba zapisania braku spokoju i harmonii/
    3 Szukanie spokoju i harmonii
    4 Książki / próba zrozumienia braku spokoju i harmonii/
    5 Szukanie spokoju i harmonii
    6 Itd

Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •