Close

Strona 9 z 51 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 506

Wątek: Canon 7D

  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    O to, ze cena D300s zjedzie bylbym spokojny. Jego obecna cena sugerowana wynoi dokladnie tyle ile wynosila cena sugerowana dla D300 w chwili premiery (nie mowie tu o PLN ze wzgledu na wahania kursowe, ale np. USA). A i le kosztuje obecnie D300 kazdy widzi. Wiec podejrzewam ze D300s czeka dokladnie taka sama historia, tyle
    ze ze wzgledu na ruchy konkurencji moze sie to po prostu odbyc szybciej.
    Obyś miał rację, bo czekać za długo nie zamierzam

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Body "zapasowe" dla fotoreportera świetne, ale im tylu MPx nie trzeba.
    Dlatego masz m/s Raw-y.
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    7D to już zdecydowanie półka sempiro i bezpośredni konkurent D300(s) a takiej konkurencji wprost do tej pory unikano.
    No właśnie to jest bardzo zastanawiające - zmiana priorytetów?
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No właśnie to jest bardzo zastanawiające - zmiana priorytetów?
    Wymusil to IMHO na nich Nikon trwajaca od premiery D3 ofensywa w polkach pro i semi-pro oraz pakowanie
    rozwiazan z gornego segmentu do tego nizszego. Canon tym body musial przynajmniej dac znac, ze bedzie
    mial cos interesujacego do zaoferowania.

  4. #84

    Domyślnie

    a niebawem pewnie pojawi sie fusji SX Pro i pozamiata wszystko xd

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    Panowie, ale roznica miedzy np. oficjalna cena w USA za D300s oraz Canona 7D to tylko 100 dolcow - 300 PLN - wiec
    szczerze mowiac nie do konca kumam co tu jest chore.
    Canon ma więcej Mpx, więcej fps, lepsze filmy. 300 zł różnicy to za mało. OK, D300s potanieje. Ale chodzi generalnie o ceny w nikonie. Np cena D3x wyżyłowana na maxa, choć D3 (body) i alfa 900 (matryca D3X) sa tańsze.
    Tylko się cieszyć z konkurencji, naprawdę. Nikon nie będzie sobie mógł tak pogrywać z klientami.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    Wymusil to IMHO na nich Nikon trwajaca od premiery D3 ofensywa w polkach pro i semi-pro oraz pakowanie rozwiazan z gornego segmentu do tego nizszego.
    watpie. Canon i Nikon akurat dzialaly falowo, o mniej wiecej podobnych amplitudach
    zawsze w przeciwnych fazach i to ze ostatnio Nikon mieszal w pro nie powodowalo
    bezposredniej reakcji Canona, a zawsze opozniona (o 18-24 miesiace). to dawalo obu
    firmom maksymalne mozliwosci dojenia rynku.

    ja bym tu powodow szukal wlasnie w tym trzecim do tanga, ktory usilnie probuje
    udowodnic, ze nie tylko na Playstation i Blu-rayu ladnie sie prezentuja cztery srebrne
    literki.

  7. #87
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyo Zobacz posta
    a niebawem pewnie pojawi sie fusji SX Pro i pozamiata wszystko xd
    Fuji jak dotad niczego nie pozamiatal, czy sa jakies przeslanki aby sadzic, ze zrobi to teraz?

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nikon nie będzie sobie mógł tak pogrywać z klientami.
    hehhehe... Jacek, naprawdę w to wierzysz?

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyo Zobacz posta
    a niebawem pewnie pojawi sie fusji SX Pro i pozamiata wszystko xd
    Czekam
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  10. #90

    Domyślnie

    jak autofokus jest lepszy niz w 5dmk2 to znam pare osob co sie wkurza

    a z przesiadkami na canona... najpierw sie przesiadziesz, potem wrocisz i kazdy zarobi

    ps. tyle bajerow wsadzaja, ze zaczynam sie zastanawiac kiedy canon plastyke straci.
    Andrzej

Strona 9 z 51 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •