i apropo jego odpowiedz na inny negatyw:
[Odpowiedź z:sob 08 sie 2009 17:18:09 CEST] tak biedne dziecko oszukali cie ! a inni tymi naklejkami oklejaja sa zadowoleni ale ciebie oszukali biedaku / jestes w h**j niepowazny piszesz na gg rozmawiamy po zakuie wszytysko jest ok a po miesiacu co? co bolalo ze chce za oklejenie kase pewnie
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami