Close

Strona 22 z 109 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #211

  2. #212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drhardware Zobacz posta
    "..Posiada różne tryby fotografowania oraz wbudowane mechanizmy korekty obrazu, takie jak pomiar balansu bieli „przez obiektyw” (TTL), regulacja nasycenia kolorów i tryb redukcji szumów..."

    http://www.allegro.pl/item700292005_..._1_zl_bcm.html

  3. #213

    Domyślnie

    no to już wiem co to jest TTL, ale ciekaw jestem co to jest wg niego iTTL
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #214
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Cena zachęcająca... 23,50!
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  5. #215
    Oszczędny w słowach Awatar szela
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Dublin/Żory
    Posty
    243

    Domyślnie

    Tanio bo uszkodzony! A iTTL to pewnie pomiar matrycowy przez wizjer

  6. #216

    Domyślnie

    Wszyscy wiedzą że nietuzinkowy opis "(...) sprzedaje bo zakupilem lepszy i ten lezy jak nowy"
    oraz doskonałe zdjęcie dają przewagę nad konkurencyjnymi ofertami:

    http://www.allegro.pl/item700469793_..._6g_vr_dx.html
    Ostatnio edytowane przez tomasonline ; 05-08-2009 o 00:39
    ...

  7. #217
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  8. #218
    Oszczędny w słowach Awatar Golg
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kujawsko-Pomorskie, Świecie
    Posty
    50

    Domyślnie

    PS w aukcji najlepsze. Pomidorówka dobre

  9. #219

    Domyślnie

    Wejdźcie na moje konto na allegro i zobaczcie geniusza w akcji Taki dostałem komentarz po tym jak koleś zrobił mnie w balona:
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=4504790
    A jeśli wam się nie chce to cytuję:
    "NIGDZIE NIE JEST NAPISANE ZE KURIER TO NIE JEST POCZTA"


  10. #220

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item706662959_batt..._d40x_d60.html ??????

    "Grip Phottix BP-D60 NOWA WERSJA to w pełni funkcjonalny, wysokiej jakości zamiennik oryginalnego gripu Nikona. "

    Od kiedy istnieją oryginalne gripy do D40/D60 ???
    Ostatnio edytowane przez Fortaigne ; 10-08-2009 o 17:01 Powód: literówka
    _________________________________________________
    Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.

Strona 22 z 109 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •