Close

Strona 20 z 109 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #191

    Domyślnie

    te nedzne 3 sie lekko zetrze i bedzie szpan

  2. #192

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item685613294_...ja_obrazu.html To jedno z ostatnich zdań o legalnym ich działaniu. Wiem, że wszystko jest ok, ale bez żadnego przecinka sformułowanie "DZIAŁAMY LEGALNIE NA ŻYCZENIE WYSTAWIAMY FV" brzmi trochę śmiesznie.

  3. #193
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek20stencel5 Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/item685613294_...ja_obrazu.html To jedno z ostatnich zdań o legalnym ich działaniu. Wiem, że wszystko jest ok, ale bez żadnego przecinka sformułowanie "DZIAŁAMY LEGALNIE NA ŻYCZENIE WYSTAWIAMY FV" brzmi trochę śmiesznie.
    troche za moc się czepiasz...
    przecież nie każdy chce fakturę - podobnie jak na poczcie: możesz normalnie zapłacic za przesylkę a możesz poprosic o f-re...
    w tym akurat nie ma nic dziwnego!

    (no chyba ze chodzi Ci o to , że przecinek mozna postawic w dowolnym miejscu: "DZIAŁAMY LEGALNIE NA ŻYCZENIE, WYSTAWIAMY FV" - wtedy faktycznie byłoby śmiesznie... no ale tego nie napisali )
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 14-07-2009 o 09:38
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  4. #194

    Domyślnie

    Rzeczywiście super cena:

    Linka
    A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85

  5. #195

  6. #196

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item676736999_...szkodzona.html
    TOWAR SPRZEDAJE JAKO USZKODZONY WIEC NIE PRZYJMUJE NEGATYWÓW ANI ZWROTÓW


    12 MIESICY GWARANCJI

    WYSTAWIAM PARAGON
    czyli co.. mozna kupic i oddac na gwarancje?
    D80 - Grip`ex Alpha - 18-105 - 70-300VR i takie tam inne drobiazgi... www

  7. #197

    Domyślnie

    A tutaj mechniczny Nikkormat z:
    - pamięcią pomiaru
    - automatyką czasu
    http://www.allegro.pl/item685601685_...ywy_lampa.html
    Nikoniarz-majsterkowicz

  8. #198

  9. #199
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Roarflex Zobacz posta
    On jest zielony czy niebieski...?! Normalnie, kameleon!
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  10. #200

    Domyślnie

    Panowie, jeszcze 11 dni do końca, może ktos reflektuje:
    http://www.allegro.pl/item687125687_...2_gagarin.html
    N

Strona 20 z 109 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •