te nedzne 3 sie lekko zetrze i bedzie szpan![]()
Szukaj
te nedzne 3 sie lekko zetrze i bedzie szpan![]()
http://www.allegro.pl/item685613294_...ja_obrazu.html To jedno z ostatnich zdań o legalnym ich działaniu. Wiem, że wszystko jest ok, ale bez żadnego przecinka sformułowanie "DZIAŁAMY LEGALNIE NA ŻYCZENIE WYSTAWIAMY FV" brzmi trochę śmiesznie.![]()
troche za moc się czepiasz...
przecież nie każdy chce fakturę - podobnie jak na poczcie: możesz normalnie zapłacic za przesylkę a możesz poprosic o f-re...
w tym akurat nie ma nic dziwnego!
(no chyba ze chodzi Ci o to , że przecinek mozna postawic w dowolnym miejscu: "DZIAŁAMY LEGALNIE NA ŻYCZENIE, WYSTAWIAMY FV" - wtedy faktycznie byłoby śmiesznie... no ale tego nie napisali)
Ostatnio edytowane przez frostic ; 14-07-2009 o 09:38
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Rzeczywiście super cena:
Linka
A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85
... N17-55/2.8 ...
http://www.allegro.pl/item676736999_...szkodzona.html
czyli co.. mozna kupic i oddac na gwarancje?TOWAR SPRZEDAJE JAKO USZKODZONY WIEC NIE PRZYJMUJE NEGATYWÓW ANI ZWROTÓW
12 MIESICY GWARANCJI
WYSTAWIAM PARAGON![]()
D80 - Grip`ex Alpha - 18-105 - 70-300VR i takie tam inne drobiazgi... www
A tutaj mechniczny Nikkormat z:
- pamięcią pomiaru
- automatyką czasu
http://www.allegro.pl/item685601685_...ywy_lampa.html
Nikoniarz-majsterkowicz
Panowie, jeszcze 11 dni do końca, może ktos reflektuje:
http://www.allegro.pl/item687125687_...2_gagarin.html
N
Skontaktuj się z nami