Szukaj
po wpisaniu w wyszukiwarkę D300
http://www.allegro.pl/item711048990_...y_d300_38.html
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
To tak z drugiego konca allegro.
http://www.allegro.pl/item707633201_...sc_moc_3d.html
Nikon http://greg77.com/
Ale ja mam do ogladania DIVIXow!Buahahhha....! Albo jeszcze lepiej do ogladania filmow w HD z mojego D90
rechrechrech!!!!!
Mysle ze nie do konca masz racje z tymi filmowcami i tworcami gier.......moze nie maja takich kompow....ale nad kazda scena (czy to film, czy gra) siedzi sztab ludzi....na pewnie slabszych kompach.....i jak by zsumowac ten sztab ludzi to by wyszedl STOCOREDUO Inteligent 55ghz![]()
Nikon http://greg77.com/
frostic to jest mniej wiecej podobna akcja jak farbowanie sie blondynki na braz. Sztuczna inteligencja, czy tez chowanie trupa pod dywan... Jak zwal tak zwal....
Az dziwne, ze w kategorii "Akt" jeszcze nikt nie wrzucil zdjecia w samych tylko "sexy kozaczkach".
A moze to powinno byc w "foto-zart"??
![]()
Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.
Skontaktuj się z nami