Close

Strona 25 z 109 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Rozwalilo mnie to......polecam!

    KOMPUTER MARZEN
    Jezu....widzisz i nie grzmisz...zastanawiam się czy znajdzie się większy ....(pip pip)... od tego co to wystawił i kupi to
    _________________________________________________
    Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Rozwalilo mnie to......polecam!

    KOMPUTER MARZEN
    kurde mnie też to rozwaliło - gościu jest dobry brak słów

  3. #243

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karabud Zobacz posta
    Nie wygląda chociaż marka "Luftwaffe" kusi ;D Teraz już nie robią takich nadruków na cyfrakach

  4. #244
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Rozwalilo mnie to......polecam!

    KOMPUTER MARZEN
    To tak z drugiego konca allegro.
    http://www.allegro.pl/item707633201_...sc_moc_3d.html

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R0bert Zobacz posta
    Eeee takiego do do filmow mam

    A tak na serio to WOW!

  7. #247
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Eeee takiego do do filmow mam

    A tak na serio to WOW!
    Myslisz , ze te wszystkie filmowcy maja takie komputry >? ... nie wierz w takie bajki . Pracuja na jakims tam sprzecie i leci do przodu w przypadku gier jest podobnie (tworzenie itd ). Pozdro

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Myslisz , ze te wszystkie filmowcy maja takie komputry >? ... nie wierz w takie bajki . Pracuja na jakims tam sprzecie i leci do przodu w przypadku gier jest podobnie (tworzenie itd ). Pozdro
    Ale ja mam do ogladania DIVIXow! Buahahhha....! Albo jeszcze lepiej do ogladania filmow w HD z mojego D90 rechrechrech!!!!!

    Mysle ze nie do konca masz racje z tymi filmowcami i tworcami gier.......moze nie maja takich kompow....ale nad kazda scena (czy to film, czy gra) siedzi sztab ludzi....na pewnie slabszych kompach.....i jak by zsumowac ten sztab ludzi to by wyszedl STOCOREDUO Inteligent 55ghz

  9. #249
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    eeee... po co robić kozaki w innym kolorze niż białe??
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  10. #250

    Domyślnie

    frostic to jest mniej wiecej podobna akcja jak farbowanie sie blondynki na braz. Sztuczna inteligencja, czy tez chowanie trupa pod dywan... Jak zwal tak zwal... .

    Az dziwne, ze w kategorii "Akt" jeszcze nikt nie wrzucil zdjecia w samych tylko "sexy kozaczkach".
    A moze to powinno byc w "foto-zart"??
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

Strona 25 z 109 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •