Close

Strona 13 z 109 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sbs2005 Zobacz posta
    Death a doczytales uwaznie - cos dla Ekoneta
    cyt. "Paczki pakuję bardzo solidnie świadczą o tym moje pozytywy i zadowoleni klijenci."
    Mam znajomą w Głogowie, jest nauczycielką w podstawówce, i sadzi takie kwiatki nieraz, jak "klijęci", "portwel". Aż boję się zapytać, jakich przedmiotów uczy.
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #122
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Ekonet, zróbcie może tak, jak na jednym z forów. Tam bez słowa komentarza, po poprawie, zaznaczają cały wyraz na czerowno. I tyle. To działa!

    (miałem pisać na pm ale może ktoś się jeszcze wypowie OT, a na nowy wątek to za mało)
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  3. #123

  4. #124

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item665855042_...3_5_5_6_g.html kitowy nikkor w manualnych szkłach no i
    RZYCZĘ UDANEJ LICYTACJI
    D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
    http://www.krampikowski.com
    https://www.facebook.com/Krampikowski.foto

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elektronik_tk Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/item665855042_...3_5_5_6_g.html kitowy nikkor w manualnych szkłach no i
    RZYCZĘ UDANEJ LICYTACJI
    i jeszcze to:

    ZASTRZEGAM MOŻLIWOŚĆ ZAKOŃCZENIA AUKCJI PRZED CZSEM

    ogólnie gość się wysilił pisząc opis do aukcji

  6. #126

    Domyślnie

    Btw, jak już jestem w perłach to podlinkuje coś...:

    http://allegro.pl/item668703397_nikk...owy_japan.html

    Obiektyw pierwotnie przeznaczony dla aparatów analogowych. Działa z aparatem analogowym Nikon D50, więc prawdopodobnie również działa z innymi aparatami cyfrowymi Nikona.
    A ja do dziś żyłem w nieświadomości, że D50 to cyfra...

  7. #127

    Domyślnie

    ja 3 lata robiłem analogiem i ani jednj rolki filmu nie zużyłem ;p
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #128

  9. #129

    Domyślnie

    tomek no wiesz jakby isc po nitce do klebka dzisiaj telefon to urzadzenie wykonujace zdjecia wiec pomylilo sie ludkowi
    "Nikon może mieszkać z innymi zwierzętami i dziećmi. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kociak dostanie wyprawkę: paczkę karmy, legowisko, miseczki i ulubioną zabawkę."
    WaWeWu

  10. #130

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item671014505_...kla_tanio.html


    Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak sznurek fotograficzny
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

Strona 13 z 109 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •