Nowy z przebiegiem 900 zdjec hahaha
a pamietam jak kazdy tutaj psioczyl na refrubished ktore ma 0 przebieg i zuzycie
a no i zapomnialem tak wogole ze wiele osob pisalo poematy na temat wyzszosci d80 czy d200 nad s5![]()
jak wiadomo takie dywagacje nie maja sensu i jest ich coraz mniej ostatnio mam takie wrazenie i dobrze
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami