Szukaj
Ale ja właśnie pisałem o nowym body. Tydzień temu w Krakowie kupiłem nówkę za 3289
Może tak może nie. Niewątpliwą zaletą jest VR. Minusem, choćby w porównaniu z N18-70 - plastikowośća 18-105 jest dużo lepszy od proponowanych 18-70 i 18-135 i nie tylko moim zdaniem
Do domowych a i owszem, ale nigdy nie wiesz, jak Ci się kariera rozwinie. Mam SB-400 i chwalę sobie jako lampę kieszonkową, substytut wbudowanej do zdjęć pamiątkowych typu imieniny, grill.jeśli chodzi o lampę to na początek do zastosowań domowych wystarczy sb 400 za 250 zł
Brałem, widziałem. Ja tam się tą stabilizacją tak nie jaram. Jednak od VR'a bardziej cenię sobie większy otwór względny. Dlatego warto też podstawowy obiektyw uzupełnić choćby tanim 50/1.8. VR nie zawsze uratuje Ci kadr.zestaw d90 + 18-105 wydaje mi się optymalnie dobrany (ten obiektyw zaprojektowano właśnie do tego body)
weź w rączki 18-105, zrób nim zdjęcia i wtedy oceń
np robienie nieporuszonych, ostrych zdjęć z ręki, przy czasach 1/10 s jest w pełni realne
I o to tutaj chodzija swoje 18-105 zostawiam i jestem z niego bardzo zadowolony![]()
Ostatnio edytowane przez coroner ; 19-07-2009 o 15:11
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
ja kupowałam dokładnie 21 stycznia Nikona D90 + Nikkora 18-105mm i dałam 3444pln. Jak popatrzyłam trochę poźniej na ceny to aż nie mogłam uwieżyc że tak w górę poszły.
Nikon D90| N18-105 3.5-5.6G| N50 1.8| SB-900
D90 - m.in. górny wyświetlacz imho bardzo ułatwia życie
Nikon 18-200 na początek; bardzo uniwersalne, spacerowe szkło
No to temat do zamknięcia. Jest D90+18-105VR. Teraz czas na nauke. Dziękuje wszystkim, którzy coś wnieśli w tym wątku do mojej decyzji.
We`re not gonna wait another 4 years, shall we ???
Hej kupilem 2 tygodnie temu d90+ 18-55 .. , jestem zawiedziony
- na zblizeniu pixeloza
- na tym obiektywnie zrobic dobre, ostre zdjecie to baśń
-plastikowy gwint
- mam dwie karty sdhc 8 i 4gb, uzywam ich zamiennie, srednio 2-3 zdjecia lub na kazdej z nich sa z błedami i nie mozna ich nawet zgrac na kompa(!!!!) -zastanawiam sie czego to wina..
Skontaktuj się z nami