Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61
  1. #31

    Domyślnie

    Mam D90 + między innymi 18-55 bez VR i spisuje się całkiem ok. Jakość zdjęć i tak o ho-ho lepsza niż ten sam obiektyw na D40.

    Choć trzeba też przyznać, że po zamontowaniu 50/1,8 jakość się zdecydowaniew poprawia, to inna bajka.

  2. #32

    Domyślnie

    Kurcze ta akcja w Saturnie z D90 + 18-105VR za 3980 zł to rewelacja... Szkoda, że u nas na śląsku Saturn promuje Olympusa 520...... :/
    We`re not gonna wait another 4 years, shall we ???

  3. #33

    Domyślnie

    żadna rewelacja, ja kupiłem d5000 + 18-105 w saturnie za 3100zł.

  4. #34

    Domyślnie

    No popatrz... Szkoda, że mówimy o D90. Pytanie też KIEDY kupiłeś swoje D5000. Zresztą nieważne...

    3980 za puszke + 18-105 w ratach 0% to najlepsze co widziałem a przekopałem troche stron.
    We`re not gonna wait another 4 years, shall we ???

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nuki Zobacz posta
    Kurcze ta akcja w Saturnie z D90 + 18-105VR za 3980 zł to rewelacja... Szkoda, że u nas na śląsku Saturn promuje Olympusa 520...... :/
    Faktycznie, jeśli ktoś się nosi z zamiarem zakupu takiego zestawu, to cena jest super.

    Inna rzecz, że puszke można kupić za 3150, więc zostanie jeszcze 850zł, które niekoniecznie trzeba przeznaczyć na ten obiektyw. Choćby Tamrona 18-200; pewnie jakość gorsza i brak stabilizacji, ale jeśli ktośpotrzebuje aparatu na przykład na wakacje nad morzem, to pewnie o 95mm dłuższa ogniskowa przyda się bardziej niż stabilizacja.

  6. #36

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem z MediaMarkt. D90+18-105VR - 4999zł...
    We`re not gonna wait another 4 years, shall we ???

  7. #37

    Domyślnie

    w mm zawsze bylo drogo... ale 5 tys za ten zestaw to wiecej niz drogo w tej cenie mozna miec d300
    | korpus, optyka i pstryka |

    Trahit sua quemque voluptas

  8. #38

    Domyślnie

    Tydzień temu za D90 dałem 3300. Do tego dokupić używany 18-70 / 18-105 / 18-135, 50/1.8 i lampę, nie koniecznie SB-600 (jej pełnowartościowym odpowiednikiem jest choćby Metz 48 AF-1)
    i wychodzi: nowy D90 (3300) + używany 18-70 lub 18-135 (600) + nowy Metz 48 AF-1 (880) = 4780 Zestaw nieporównanie bogatszy od tego z MM, a do tego tańszy
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Tydzień temu za D90 dałem 3300. Do tego dokupić używany 18-70 / 18-105 / 18-135, 50/1.8 i lampę, nie koniecznie SB-600 (jej pełnowartościowym odpowiednikiem jest choćby Metz 48 AF-1)
    i wychodzi: nowy D90 (3300) + używany 18-70 lub 18-135 (600) + nowy Metz 48 AF-1 (880) = 4780 Zestaw nieporównanie bogatszy od tego z MM, a do tego tańszy
    jeśli chodzi o body to wolę nówki nieśmigane że tak powiem
    obiektywy już mogę mieć używane
    a 18-105 jest dużo lepszy od proponowanych 18-70 i 18-135 i nie tylko moim zdaniem
    jeśli chodzi o lampę to na początek do zastosowań domowych wystarczy sb 400 za 250 zł

    zestaw d90 + 18-105 wydaje mi się optymalnie dobrany (ten obiektyw zaprojektowano właśnie do tego body)
    weź w rączki 18-105, zrób nim zdjęcia i wtedy oceń
    np robienie nieporuszonych, ostrych zdjęć z ręki, przy czasach 1/10 s jest w pełni realne

    potem zobaczysz czy chcesz stałeczki, czy też wolisz wygodę z 18-200, czy też macro
    ja swoje 18-105 zostawiam i jestem z niego bardzo zadowolony
    Ostatnio edytowane przez cheyenne ; 19-07-2009 o 14:55

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szulif Zobacz posta
    ktos jest zainteresowany kupnem danego sprzetu, prosi o pomoc i co slyszy!? ze kupujac korpus nikona kupuje problem ;-/ zapyta na innym forum np sony i uslyszy same super opinie (bo nie beda sie czepiali jakiejs wady kilkudziesieciu egzemplarzy) o pytany korpus.. i nawet jesli bedzie przekonany do nikona to zacznie sie zastanawiac o co chodzi i czy warto placic "wiecej" za n ;-/
    No i dobrze! Przy takich cenach nie powinno się kupować sprzętu firmy N.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •