mnie dziwi. Bo to jest ficzer bez ktorego semi-pro mozo sie obejsc. to nie jest tak ze ktos kupi d300s a nie kupi canona bo ten pierwszy ma obrotowy ekran. takie rzeczy to przy d5000 vs 500d raczej. wiec po co dopłacać za ficzer ktory sie nie zwroci ( nie zwiększy nagle sprzedaży ). Co innego filym bo czesc pro jest nimi zainteresowana..
Szukaj





Skontaktuj się z nami