Close

Strona 16 z 27 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 263

Wątek: D300s

  1. #151

    Domyślnie

    ciekawe spostrzeżenia padły w komentarzach na NR. W skrócie:
    -Przyciskkompensacji ekspozycji jest bardziej jest podobny do d200 niz d300 ( co zasadniczo jest nielogiczne jeśli ma być to s-ka )
    -Dlaczego ktoś zawraca głowę filmikiem zamiast wyslac pdfa?

    Dlatego tez niestety moze to byc fake ( co wcale nie wyklucza d300s )
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  2. #152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zielin Zobacz posta
    ciekawe spostrzeżenia padły w komentarzach na NR. W skrócie:
    -Przyciskkompensacji ekspozycji jest bardziej jest podobny do d200 niz d300 ( co zasadniczo jest nielogiczne jeśli ma być to s-ka )
    -Dlaczego ktoś zawraca głowę filmikiem zamiast wyslac pdfa?

    Dlatego tez niestety moze to byc fake ( co wcale nie wyklucza d300s )
    i zatyczki od gniazd: synchronizacji/wężyk są dwie, nie jedna.

  3. #153

    Domyślnie

    na nikonrumors nibywyciekniętanibyroadmapa nikona.

    Co ciekawe:
    rzuciło mi się w oczy coś takiego:

    Nikon D300s - differences from the D300:
    Continuous high-speed mode: 7 fps, without batterygripu, 8.5 fps with batterygripem, 14-bit mode included
    1 Release mode addition: Self-timer + MUP
    2200-pixel RGB sensor
    LCD monitor: 920 to-dot, 2.9-inch, Výklopný
    Enhanced contrast detect AF
    Enhanced phase detect AF: new 2,200-pixel RGB sensor cooperates with 3D Tracking, Auto-Area AF-C is dynamic area,
    flashing auxiliary section plus focusing direction “display in the viewfinder with the” user-control “change of direction
    The new processor speeds up AF and significantly increases the quality Movie mode as compared to the D90 and D5000,
    Movie - mode: 1920 * 1080 at 24 fps Quicktime MOV, H.264 codec
    3.1-fold compared with the cache memory D300
    795 g
    Extra High Lightning D-mode
    AF Fine Tuning enhanced: -30 to 30 for the near focus distance, infinity, the shortest and longest focal length
    CF + SD slot
    …. I do not see a price anywhere!

    coś mi się wydaje, że przeciek mógł trafić z naszego kraju , a przynajmniej z rejonu słowiańskiego.


    pozdr
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

  4. #154
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    0100110
    Posty
    193

    Domyślnie

    przecież sony ma nową matrycę 14mpix...

  5. #155

    Domyślnie

    jeśli o mnie chodzi to w ogóle mnie delikatnie mówiąc ani ziębi ani grzeje ten d300s, z tego całego newsa na nikonrumors to z aparatów d3000 (dla mojej lepszej połówki) mnie ciekawi no i szkła of corz.

    po prostu w oczy uderzyła mnie odmiana wytłuszczonych słów więc przytoczyłem.
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

  6. #156

    Domyślnie

    kliknij na oryginalny link - zrodlo tego przecieku a zobaczysz czeskie forum

  7. #157

    Domyślnie

    A tego nie zauważyłem, hehe.
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

  8. #158

    Domyślnie

    Nikon by się wstydził, zaprezentował by za jakieś 2 tygodnie i było by po sprawie, ale nie muszą przeciągać termin nie o kilka tygoni tylko o kilka miesięcy...nude się to robi moim zdaniem.

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trevor Zobacz posta
    Co ciekawe:
    rzuciło mi się w oczy coś takiego:

    ...
    LCD monitor: 920 to-dot, 2.9-inch, Výklopný
    ...
    Czyli uchylny?
    D90

    ...:: blogspot ::...

  10. #160

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę obecny trend rozwoju lustrzanek i zadowalania klienta, Vyklopny aka uchylny LCD w body semi-pro jest naturalną koleją rzeczy i nie powinien nikogo dziwić
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Strona 16 z 27 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •