Niech się wreszcie pokaże. Wtedy D300 u części forumowiczów przestaną robić zdjęcia, a ja będę śledził uważnie giełdę...![]()
Szukaj
Niech się wreszcie pokaże. Wtedy D300 u części forumowiczów przestaną robić zdjęcia, a ja będę śledził uważnie giełdę...![]()
a jak to wyglądało w przypadku D300, tzn. ile czasu minęło od premiery do pojawienia się w sklepach?
Baw się świetnie absolutnie bez powodu.
Ken ( jesli ktos wierzy w to co on tam wypisuje ) mowi ze 23go czerwca premiera - miesiac pozniej w sklepach ( zrodlo ).
Jeśli traktować to poważnie to według Kena różnice w stosunku do D300 będą następujące:
1. Lepsza, nowsza matryca z D5000
2. Filmiki (pewnie nadal bez AF).
3. Karty SD zamiast CF.
4. 7 zamiast 6 fps.
Zmiany porażające. I do tego atrakcyjna cena 1899$ czyli w Europie 1899€ co przy obecnym kursie daje ok. 8500 zł. Już widzę te masowe wyprzedaże D300![]()
Już widze przesiadki na 300s jak za mniejszą kwotę jest 700No chyba, że ktoś nie ma zamiaru przesiadać sie na FX
![]()
dopóki nie nastąpi oficjalna premiera, to każdy wielki autorytet będzie przedstawiał swoje wizje (w stylu "I have a dream...") nt. sprzętu, którego jeszcze nikt nie widział, ale za to wielu miało objawienie specyfikacji technicznej. Dla porównania, wg nikonrumors jednak ma być ten AF, z kolei SD będą obok CF (a nie zamiast), czyli ma być dual card slot (vide: http://nikonrumors.com/2009/05/28/ni...00s-specs.aspx).
Z innych ciekawostek przyrodniczych można zacytować news o nagrywaniu dźwięku:
wyobrażacie to sobie? obok fotografa będzie teraz biegać dźwiękowiec ze "szczurem" na tyczceAudio Sound can be recorded via built-in or optional external microphone;
Baw się świetnie absolutnie bez powodu.
Spadnie bezrobocie, bo trzeba będzie takiego zatrudnićJeszcze z tym takim włochatym mikrofonem
![]()
Skontaktuj się z nami