Close

Strona 15 z 27 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 263

Wątek: D300s

  1. #141

    Domyślnie

    Niech się wreszcie pokaże. Wtedy D300 u części forumowiczów przestaną robić zdjęcia, a ja będę śledził uważnie giełdę...

  2. #142

    Domyślnie

    a jak to wyglądało w przypadku D300, tzn. ile czasu minęło od premiery do pojawienia się w sklepach?
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  3. #143
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zurkow Zobacz posta
    i w grudniu dostępny w sklepach
    Nooo, w sam raz na święta

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    A wszsytko po to by zaraz wyszedł D400 i znów problem... Tak było z D70 i D70s. Zaraz wyskoczył D50 i D80...
    Jak kupowałem moją 70'tke s to jeszcze jakoś D40 też sie chyba pojawiał. Fakt, że to już bycł schyłek 70s w sklepach.

  4. #144

    Domyślnie

    Ken ( jesli ktos wierzy w to co on tam wypisuje ) mowi ze 23go czerwca premiera - miesiac pozniej w sklepach ( zrodlo ).
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TomaszR Zobacz posta
    Niech się wreszcie pokaże. Wtedy D300 u części forumowiczów przestaną robić zdjęcia, a ja będę śledził uważnie giełdę...
    śłedzić śledzić giełde ,bo jak cena bedzie do przełknięcia to pod młotek idzie mój juz nie bede sie rozpisywać ze w rewelacyjnym stanie...
    de czysta i szkua

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zielin Zobacz posta
    Ken ( jesli ktos wierzy w to co on tam wypisuje ) mowi ze 23go czerwca premiera - miesiac pozniej w sklepach ( zrodlo ).
    Jeśli traktować to poważnie to według Kena różnice w stosunku do D300 będą następujące:

    1. Lepsza, nowsza matryca z D5000
    2. Filmiki (pewnie nadal bez AF).
    3. Karty SD zamiast CF.
    4. 7 zamiast 6 fps.

    Zmiany porażające. I do tego atrakcyjna cena 1899$ czyli w Europie 1899€ co przy obecnym kursie daje ok. 8500 zł. Już widzę te masowe wyprzedaże D300

  7. #147
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Już widze przesiadki na 300s jak za mniejszą kwotę jest 700 No chyba, że ktoś nie ma zamiaru przesiadać sie na FX

  8. #148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ Zobacz posta
    Jeśli traktować to poważnie to według Kena różnice w stosunku do D300 będą następujące:

    1. Lepsza, nowsza matryca z D5000
    2. Filmiki (pewnie nadal bez AF).
    3. Karty SD zamiast CF.
    4. 7 zamiast 6 fps.
    dopóki nie nastąpi oficjalna premiera, to każdy wielki autorytet będzie przedstawiał swoje wizje (w stylu "I have a dream..." ) nt. sprzętu, którego jeszcze nikt nie widział, ale za to wielu miało objawienie specyfikacji technicznej. Dla porównania, wg nikonrumors jednak ma być ten AF, z kolei SD będą obok CF (a nie zamiast), czyli ma być dual card slot (vide: http://nikonrumors.com/2009/05/28/ni...00s-specs.aspx).

    Z innych ciekawostek przyrodniczych można zacytować news o nagrywaniu dźwięku:
    Audio Sound can be recorded via built-in or optional external microphone;
    wyobrażacie to sobie? obok fotografa będzie teraz biegać dźwiękowiec ze "szczurem" na tyczce


    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  9. #149
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Spadnie bezrobocie, bo trzeba będzie takiego zatrudnić Jeszcze z tym takim włochatym mikrofonem

  10. #150

Strona 15 z 27 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •