Close

Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 263

Wątek: D300s

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriso Zobacz posta
    mam oficjalne potwierdzenie od dyrektora jednego ze sklepów Media - Saturn w Warszawie, Nikon nie jest zamawiany przez te sklepy do odwołania
    czyżby focha zarzucili?
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kriso Zobacz posta
    mam oficjalne potwierdzenie od dyrektora jednego ze sklepów Media - Saturn w Warszawie, Nikon nie jest zamawiany przez te sklepy do odwołania, ale nie wiadomo czy Nikon nie godził się na warunki czy sieci sklepów Media Saturn. Także to co zostało na półkach warto kupować bo niedługo się skończy towar w tej sieci.
    armaty daly w lape!

    Mysle ze to chwilowe....recesja....musieli z fabryk zwolnic z milion dzieci i nie ma kto srubeczek wkrecac:P

    Swoja droga pamietam ze D300 sie pokazal to D200 jeszcze byl w sklepach.....myslicie ze takie cwaniaki??

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar fulpo
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    małopolska
    Posty
    223

    Domyślnie

    mysle, że sa to takie ruchy, aby opróźnić półki z zalegającego towaru, gdy nie skutkuje żadna reklama z TV
    D7100,D200,D90, SB-800, YN460II, YN560II, S:HSM70-200/2,8,T:17-50/2,8, N:38/1,8 Industar 50/2, Industar 55/2,8 , YN622

  4. #4

    Domyślnie

    No nie wiem, u mnie w MM body D300 jest za 6799! Paranoja- to raczej Nikon nie chce dawać im sprzętu żeby sprzedawali za taką cenę

  5. #5

    Domyślnie

    elfi.. zachodzisz do mediaka i nawet sie nie przywitasz pozdrowienia od laboludka w MM. a Co do tego D300 za szybą to szkoda słów. on zestarzeje się razem z nami :P
    podpis niezgodny z regulaminem

  6. #6

    Domyślnie

    Obiecuje, że zajdę następnym razem, wiesz jak jest - jak żonie wytłumaczyć, że kupuję zabawkę za kilka tysięcy, a stała za plecami .. . Nie długo ma być K-7, muszę go obejrzeć...

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    86

    Domyślnie

    foch finansowy to na pewno.

  8. #8
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Ludzie spanikują, zaczną wykupywać wszystko co jest na półkach, magazyny będa czyste i za kilka dni rzucą nowy, świeży i jeszcze ciepły stuff ku uciesze tyum co czekali i wku*wowi tym co kupili starsze.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Ludzie spanikują, zaczną wykupywać wszystko co jest na półkach, magazyny będa czyste i za kilka dni rzucą nowy, świeży i jeszcze ciepły stuff ku uciesze tyum co czekali i wku*wowi tym co kupili starsze.
    Jakby był w rozsądnej cenie, to czemu nie

  10. #10
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    Jakby był w rozsądnej cenie, to czemu nie
    Do obecnej ceny D300 dorzuć tak około 2k

Strona 19 z 24 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •