Szukaj
Nikon http://greg77.com/
mysle, że sa to takie ruchy, aby opróźnić półki z zalegającego towaru, gdy nie skutkuje żadna reklama z TV![]()
D7100,D200,D90, SB-800, YN460II, YN560II, S:HSM70-200/2,8,T:17-50/2,8, N:38/1,8 Industar 50/2, Industar 55/2,8 , YN622
No nie wiem, u mnie w MM body D300 jest za 6799! Paranoja- to raczej Nikon nie chce dawać im sprzętu żeby sprzedawali za taką cenę![]()
elfi.. zachodzisz do mediaka i nawet sie nie przywitaszpozdrowienia od laboludka w MM. a Co do tego D300 za szybą to szkoda słów. on zestarzeje się razem z nami :P
podpis niezgodny z regulaminem
Obiecuje, że zajdę następnym razem, wiesz jak jest - jak żonie wytłumaczyć, że kupuję zabawkę za kilka tysięcy, a stała za plecami ... Nie długo ma być K-7, muszę go obejrzeć...
foch finansowy to na pewno.
Ludzie spanikują, zaczną wykupywać wszystko co jest na półkach, magazyny będa czyste i za kilka dni rzucą nowy, świeży i jeszcze ciepły stuff ku uciesze tyum co czekali i wku*wowi tym co kupili starsze.![]()
Skontaktuj się z nami