Close

Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 263

Wątek: D300s

  1. #161

    Domyślnie

    mnie dziwi. Bo to jest ficzer bez ktorego semi-pro mozo sie obejsc. to nie jest tak ze ktos kupi d300s a nie kupi canona bo ten pierwszy ma obrotowy ekran. takie rzeczy to przy d5000 vs 500d raczej. wiec po co dopłacać za ficzer ktory sie nie zwroci ( nie zwiększy nagle sprzedaży ). Co innego filym bo czesc pro jest nimi zainteresowana..
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  2. #162

    Domyślnie

    Superr... ja tam czekam i ostrze ząbki na :
    AF-S Nikkor 14-28mm f/3.5-4.5G ED
    AF-S DX Nikkor 60-95mm f/2G VR
    o ile oczywiście ten pierwszy będzie podobny jakościowo do 14-24 2.8
    Bo o drugiego to nie ma raczej się co martwić... a jedynie o Cene tego cudeńka!
    Fajnie jak by nie był to Fake

  3. #163

    Domyślnie

    Trzeba jeszcze pomyśleć nad konsekwencjami takiego rozwiązania.
    Uchylny/obrotowy ekran musi byc w jakiejś ramce, do daje nam:
    a) mniejszy ekranik przy zachowaniu takich samych gabarytów i standardowym ustawieniu guzików na tylnej ściance.
    b) wielkość LCD nie zmieniona, za to poupychane gdzie tylko było miejsce guziki.
    c) zwiększenie wymiarów korpusu.

    Z tego co widzę to zostało wybrana wersja a bo "stara" d300 miaa chyba ekranik 3" a to ma 2,9"
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trevor Zobacz posta
    jeśli o mnie chodzi to w ogóle mnie delikatnie mówiąc ani ziębi ani grzeje ten d300s,
    a ja Ci się nawet nie dziwię, zwłaszcza, jeśli spojrzy się w Twoją stopkę
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  5. #165

    Domyślnie

    Jestem w shocku! Właśnie zobaczyłem w jednym ze sklepów cenę D300 - 4999zł. Takiej ceny nie było od dawna.... Wniosek:
    1. boją się Pentaxa K7
    2. D300 wychodzi z produkcji, a wchodzi D300s...

  6. #166
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Moim zdaniem niespecjalnie Nikon przejął się K7...
    Mimo wszystko to ciągle sprzet niszowy, bez większych szans na to aby poważniej zagrozić sprzedaży d300, nawet gdyby był ciut lepszy/tańszy od niego
    Chodzi o to, że cena d300 jest niebotycznie wyśrubowana, w końcu ten korpus ma prawie 2 lata!
    Wiem, kryzys, wszystko drożeje ale bez jaj d200 gdy wchodził d300 kosztował w FJ 4444...
    kiedyś cena musiał zacząć spadać...

  7. #167
    Rozmowny Awatar d80
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    413

    Domyślnie

    Jeżeli D300s miałby już FF to byłaby to różnica,a jeżeli będzie nią tylko możliwość "kręcenia" filmików i inne pomniejsze pierdółki to jest to dowód na to,że obecny D300 jest korpusem dopracowanym pod względem technologicznym na kilka następnych lat.
    Lepiej wzięliby się za wymianę szkieł.
    Czy jeśli nie mam papierocha między dwoma palcami lub w gębie to wyglądam niepoważnie ?

  8. #168

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elfi Zobacz posta
    Właśnie zobaczyłem w jednym ze sklepów cenę D300 - 4999zł.
    jeśli można wiedzieć to co to za sklep? bo ostatnio znowu widzę podwyżki a nie obniżanie cen

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d80 Zobacz posta
    Jeżeli D300s miałby już FF to /ciach/

    to byłby d700
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kruszyna Zobacz posta
    jeśli można wiedzieć to co to za sklep? bo ostatnio znowu widzę podwyżki a nie obniżanie cen
    FotoJoker of corz

Strona 17 z 27 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •