Close

Strona 46 z 77 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #451

    Domyślnie

    Kiedyś też mi się przytrafiło, że aparat nie od razu reagował na spust migawki ale okazało się ,że lampa była ustawiona w trybie red. czerwonych.
    Po zmianie działa normalnie.Mam kartę Kingston CF 4GB za 60 zł. Jedna z najtańszych na rynku.
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  2. #452

    Domyślnie

    Ta karta z fuji dziala dobrze. A moze ktos testowal:
    http://allegro.pl/item671664484_cf_s...v_taniosc.html
    ?

  3. #453

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karabud Zobacz posta
    Ta karta z fuji dziala dobrze. A moze ktos testowal:
    http://allegro.pl/item671664484_cf_s...v_taniosc.html
    ?
    Jeśli Fuji takie wybredne to bym nie ryzykował. Z tanich to chyba Kingston Elite Pro warty uwagi, może jeszcze PQI. A osobiście polecam Transcenda, też jeszcze względnie niedrogi.
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  4. #454

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Ja tak nie mam (SanDisk 4GB EXTREME III).
    Mam taką samą kartę.I jest to dziwne.A może fufu tak juz ma...Zobaczę czy problem będzie się pojawiał.Jesli spotka mnie to ponownie napiszę.
    Ale dobrze,że nie jestem sam.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  5. #455

    Domyślnie

    Ale parat przywiesza się wam zupełnie, czy tylko na chwilę? Może po prostu jeszcze opróżnia bufor?
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  6. #456

    Domyślnie

    Nie chce migawka sie wyzwolic ot cale wieszanie ktore sie 2 czy 3x razy zdarzylo

  7. #457

    Domyślnie

    mathu, a ty nie miałeś takiego przypadku z fufu.
    Muszę porobić testy.Może masz rację z buforem.Robiłem fotki na weselu i wciskam migawkę -zero reakcji.Na początku myslałem że coś mam z obiektywem i auto fokus nie trybi.
    Po kilku sekundach wszystko wraca do normy..
    Temat zamykamy.Jak będzie się znowu pojawiał problem to odświeżymy.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  8. #458

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    mathu, a ty nie miałeś takiego przypadku z fufu.
    Muszę porobić testy.Może masz rację z buforem.Robiłem fotki na weselu i wciskam migawkę -zero reakcji.Na początku myslałem że coś mam z obiektywem i auto fokus nie trybi.
    Po kilku sekundach wszystko wraca do normy..
    Ooo, tak miałem. Czasem przy szybkim robieniu zdjęć coś takiego mi się dzieje (AF łapie ostrość ale przez moment nie można zrobić zdjęcia). Ale nigdy tak żebym musiał wyłączać aparat, a czytałem tu o czymś takim. Zawsze miałem wrażenie że po prostu aparat czyści pamięć w buforze.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  9. #459

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    Robiłem fotki na weselu i wciskam migawkę -zero reakcji.Na początku myslałem że coś mam z obiektywem i auto fokus nie trybi.
    Po kilku sekundach wszystko wraca do normy..
    U mnie podobnie, choć nie jestem pewien czy to bufor. Nie robiąc zdjęć przez chwilę występuje taka sytuacja. Czasami mam wrażenie, że to AF, ale te same szkła w tych samych warunkach (ciemno, szybkie ruchy) na D70s nie sprawiają problemu.

  10. #460

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikkay Zobacz posta
    U mnie podobnie, choć nie jestem pewien czy to bufor. Nie robiąc zdjęć przez chwilę występuje taka sytuacja.
    No jeśli nie robisz zdjęć przez chwilę to aparat sie usypia.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

Strona 46 z 77 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •