Kiedyś też mi się przytrafiło, że aparat nie od razu reagował na spust migawki ale okazało się ,że lampa była ustawiona w trybie red. czerwonych.
Po zmianie działa normalnie.Mam kartę Kingston CF 4GB za 60 zł. Jedna z najtańszych na rynku.
Szukaj
Kiedyś też mi się przytrafiło, że aparat nie od razu reagował na spust migawki ale okazało się ,że lampa była ustawiona w trybie red. czerwonych.
Po zmianie działa normalnie.Mam kartę Kingston CF 4GB za 60 zł. Jedna z najtańszych na rynku.
D 500 D 600 D 750
S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900
Ta karta z fuji dziala dobrze. A moze ktos testowal:
http://allegro.pl/item671664484_cf_s...v_taniosc.html
?
S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
www.waleczny.maxmodels.pl
Moja fotografia jest taka jak moje życie.
Ale parat przywiesza się wam zupełnie, czy tylko na chwilę? Może po prostu jeszcze opróżnia bufor?
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
Nie chce migawka sie wyzwolic ot cale wieszanie ktore sie 2 czy 3x razy zdarzylo
mathu, a ty nie miałeś takiego przypadku z fufu.
Muszę porobić testy.Może masz rację z buforem.Robiłem fotki na weselu i wciskam migawkę -zero reakcji.Na początku myslałem że coś mam z obiektywem i auto fokus nie trybi.
Po kilku sekundach wszystko wraca do normy..
Temat zamykamy.Jak będzie się znowu pojawiał problem to odświeżymy.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Ooo, tak miałem. Czasem przy szybkim robieniu zdjęć coś takiego mi się dzieje (AF łapie ostrość ale przez moment nie można zrobić zdjęcia). Ale nigdy tak żebym musiał wyłączać aparat, a czytałem tu o czymś takim. Zawsze miałem wrażenie że po prostu aparat czyści pamięć w buforze.
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
Skontaktuj się z nami