Close

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 129

Wątek: S6 Pro

  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Fuji powinno po prostu zacząć oferować swoje matryce na normalnym rynku, tak jak robi to Sony, Panasonic i Kodak. Wtedy nic nie stałoby na przeszkodzie żeby dowolna firma wypuściła specjalną wersję swojego aparatu z matrycą EXR.
    Być może to nawet robią. Pytanie czy są w stanie zaoferować wystarczającą ich ilość. Czy koszt produkcji tych matyc jest atrakcyjny. Zakładacie, że gro kosztów to korpus od Nikona. Może Fuji ma drogą technologię produkcji (zresztą znów nie wiadomo/* czy sami tłuką te matryce czy ktoś im to robi). Bardzo dużo tu znaków zpytania żeby wyciągnąć jakieś jednoznaczne wnioski.
    Własny sytem szkieł i bagnet to niezły pomysł ale trzeba ten system stworzyć no i rozpowszechnić. To kosztowne, jednak upierdliwe i ryzykowne. No i wchodzi się na "głęboką wodę" - pytanie czy bardzo pragną tego interesu czy tylko trochę. Cały czas odnoszę wrażenie, że tylko trochę i dlatego jest jak jest.

    /* - może ktoś wie i się podzieli tymi informacjami
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 25-06-2009 o 14:23
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #92

    Domyślnie

    Niestety wokół przyszłości lustrzanek Fuji jest dużo więcej pytań niż faktów. Jednak praktyczne zniknięcie S5Pro z rynku bez choćby wzmianki o następcy wydaje się świadczyć o końcu przygody Fuji z lustrzankami przynajmiej na jakiś czas jeśli nie na zawsze.

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ Zobacz posta
    Jednak praktyczne zniknięcie S5Pro z rynku bez choćby wzmianki o następcy wydaje się świadczyć o końcu przygody Fuji z lustrzankami przynajmiej na jakiś czas jeśli nie na zawsze.
    Obyś był złym prorokiem !!!
    Pozdrawiam Tomasz

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_ Zobacz posta
    Niestety wokół przyszłości lustrzanek Fuji jest dużo więcej pytań niż faktów. Jednak praktyczne zniknięcie S5Pro z rynku bez choćby wzmianki o następcy wydaje się świadczyć o końcu przygody Fuji z lustrzankami przynajmiej na jakiś czas jeśli nie na zawsze.
    Tfu..tfu.. żeby się twoje słowa....
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    Obyś był złym prorokiem !!!
    Też wolałbym się mylić

  6. #96

    Domyślnie

    a s5 jeszcze jest produkowany czy już nie ?
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Być może to nawet robią. Pytanie czy są w stanie zaoferować wystarczającą ich ilość. Czy koszt produkcji tych matyc jest atrakcyjny. Zakładacie, że gro kosztów to korpus od Nikona. Może Fuji ma drogą technologię produkcji (zresztą znów nie wiadomo/* czy sami tłuką te matryce czy ktoś im to robi). Bardzo dużo tu znaków zpytania żeby wyciągnąć jakieś jednoznaczne wnioski.
    Własny sytem szkieł i bagnet to niezły pomysł ale trzeba ten system stworzyć no i rozpowszechnić. To kosztowne, jednak upierdliwe i ryzykowne. No i wchodzi się na "głęboką wodę" - pytanie czy bardzo pragną tego interesu czy tylko trochę. Cały czas odnoszę wrażenie, że tylko trochę i dlatego jest jak jest.

    /* - może ktoś wie i się podzieli tymi informacjami
    No tak bo po co dostosowywać wszystko od Nikona do matrycy jak można matryce do body Nikona. I mogło by to w sklepie wyglądać następująco. Nikon d700 za powiedzmy 8 tyś i Nikon d700EXR za 9tyś
    Ps. Chyba Nikon za dumny aby wsadzać badziewne matryce Fuji do swoich świetnych puszek
    Bo jak by się okazało że schodzą tylko d700EXR?
    Ostatnio edytowane przez kruszyna ; 25-06-2009 o 16:00

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kruszyna Zobacz posta
    Ps. Chyba Nikon za dumny aby wsadzać badziewne matryce Fuji do swoich świetnych puszek
    Bo jak by się okazało że schodzą tylko d700EXR?
    Tyle że to nie kwestia dumy tylko biznesu. I wg. mnie coś tu nie gra od dawna.
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #99
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kruszyna Zobacz posta
    No tak bo po co dostosowywać wszystko od Nikona do matrycy jak można matryce do body Nikona. I mogło by to w sklepie wyglądać następująco. Nikon d700 za powiedzmy 8 tyś i Nikon d700EXR za 9tyś
    Ps. Chyba Nikon za dumny aby wsadzać badziewne matryce Fuji do swoich świetnych puszek
    Bo jak by się okazało że schodzą tylko d700EXR?
    Spoko spoko na różnorodności i możliwości wyboru świat stoi. Inaczej, każdy towar ma swego klienta.
    Sprzedawały by się i S6 i Nikony D800, jestem o to spokojny na 102 !
    ps
    jak bym był bogaty to kupił bym oba, a do tego 5D MKlll i wózek z kółkami

  10. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    a s5 jeszcze jest produkowany czy już nie ?
    S5 nie jest już produkowany. Nie ma go też dostępnego z polskiej dystrybucji.
    De czy'sta + szkliwo

Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •