a wejdź sobie do jakiegś sklepu który ofertuje tego IBM Lenovo i zobacz jak się faktycznie nazywa - Lenovo. Członu ibm nie ma w nowych modelach. Lenovo wykupiło prawa do marki i serwisów IBM na5 lat. Okres ten się właśnie skończył (choć serwisy dalej wykupili). Dlatego nie ma już notebooków z IBM. Potocznie się na nie mówi IBM (tak samo było z płytami BASF, które potem przemianowały się na EMTEC)
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami