Być może to nawet robią. Pytanie czy są w stanie zaoferować wystarczającą ich ilość. Czy koszt produkcji tych matyc jest atrakcyjny. Zakładacie, że gro kosztów to korpus od Nikona. Może Fuji ma drogą technologię produkcji (zresztą znów nie wiadomo/* czy sami tłuką te matryce czy ktoś im to robi). Bardzo dużo tu znaków zpytania żeby wyciągnąć jakieś jednoznaczne wnioski.
Własny sytem szkieł i bagnet to niezły pomysł ale trzeba ten system stworzyć no i rozpowszechnić. To kosztowne, jednak upierdliwe i ryzykowne. No i wchodzi się na "głęboką wodę" - pytanie czy bardzo pragną tego interesu czy tylko trochę. Cały czas odnoszę wrażenie, że tylko trochę i dlatego jest jak jest.
/* - może ktoś wie i się podzieli tymi informacjami
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami