S5 po wejściu na rynek był sprzętem niszowym, popularny zrobił się dopiero wtedy gdy jego cena do poziomu porównywalnego z D200 - zobacz jak bardzo ożyły wątki o Fuji w ostatnich miesiącach, jak kosztował prawie 8kzł to mało kto go kupował, dopiero od pewnego czasu sprzedaż bardzo wzrosła.
zgadzam się że S5 czy hipotetyczny S6 są w pewnym sensie poza konkurencją, ale przy wygórowanej cenie wielu wybierało/wybierze sprzęt zbliżony, a daleko bardziej uniwersalny ( D200 czy D700 )
dopiero mając wydać tą sama kasę na Fuji co na D200 zaczynają wybierać ten pierwszy
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami