Pożyjemy, zobaczymy. Na DPR pojawiają się od czasu do czasu ploty że "ktoś coś słyszał od jakiegoś inżyniera" ale dopóki Fuji czegoś nie pokaże, niczego nie można być pewnym.
Ja natomiast czekam na kompakt zbliżony do LX3 (możliwie płaski, z szerokim kątem i rawami) z matrycą EXR. Niestety F200 to tylko zabawka, choć robi niezłe jpgi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami