Close

Strona 38 z 77 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #371

    Domyślnie

    Mi się wydaje że kontrast to nie to samo co wyostrzanie. kontrast wywala część informacji o tonach pośrednich IMO. Kiedyś nie ostrzyłem i bawiłem się tylko kontrastem, ale teraz używam wyostrzania i to na końcu obróbki. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale tak sobie to wypracowałem. Ktoś ma lepszy pomysł?
    Ja pracuje w PS CS3.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #372
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Na tym forum i na wielu innych było dużo o wyostrzaniu. Chyba lepiej wyostrzać na etapie konwersji rawa do jpga. Ja tak robię i efekty mi odpowiadają, a porównywalem sobie z ostrzeniem na jpg. Końcowe ostrzenie, a i owszem, ale raczej po zmniejszeniu zdjecia np. pod www.

  3. #373
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawid.G Zobacz posta
    [...]Polowałem na używkę na allegro to praktycznie abstrakcja - nikt nie sprzedaje. Albo wystawia, a po chwili się wycofuje albo sprzeda poza allegro (miałem tak chyba ze 3 przypadki). Myślę że najlepsze co można zrobić to ogłosić się na forum tym i Fuji, że chcesz kupić. I czekać :P [..]]
    Próbowałem na ebay, w USA, ale cena w licytacji już przekroczyła 3k, jest w Irlandii za 3400zł, parę groszy taniej był wczoraj we Włoszech...
    Świat zwariował
    Poczekam do września, jak nic nie upoluję, trzeba będzie pomysleć o D300...

    EDIT

    Właśnie kupiłem S5 w Niemczech za 629E ( 2800zł ).
    Ostatnio edytowane przez Art Erie ; 14-06-2009 o 22:00
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  4. #374

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Właśnie kupiłem S5 w Niemczech za 629E ( 2800zł ).
    Gratulujemy i witamy w zacnym gronie Fujifilmowców
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

  5. #375

    Domyślnie

    Jeszcze z 2 miesiące temu można było kupić za 2600 nowy na allegro...

    A ja kupiłem za 2400 ..................................... ale w maju 2008

  6. #376

    Domyślnie

    Cena S5-tki rośnie z dwóch powodów:
    - ogólny skok cenowy
    - coraz trudniej dostać nówkę S5

    mimo wszystko jeszcze tragicznych cen nie ma - poza marketowymi, gdzie jakieś magazynowe egzemplarze fruwają po 3800zl
    P35 | Zeiss ICON | Psix | D700 | S5 Pro | SZKŁA | LAMPY | OKO
    www.vapstudio.net

  7. #377
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Fly Zobacz posta
    Jeszcze z 2 miesiące temu można było kupić za 2600 nowy na allegro...
    Kupiłem jeden do szuflady ale w brodę se pluje , że nie po 1999zł jak znajomy 3 sztuki

  8. #378

    Domyślnie

    Koło 2K też widywałem i aż mnie korciło żeby drugi wziąć, bo w końcu ten pierwszy kiedyś padnie, to byłby drugi :].

  9. #379

    Domyślnie

    no mnie 1900 uzywany kosztował plus troszke za naprawe AF :/ nie wiadomo co rąbnęło, coś sie porozłączało - i pewnie cały układ wymienili - bynajmniej, i tak mnie wyszło w sumie jakieś 2200 puszka z 16k klatek - i naprawdę, zakochałem się - jakoś o wiele mi bardziej te body pasuje od 40D którego uzywałem

  10. #380

    Domyślnie

    Bo w sumie jak się ma S5 to ciężko się w nim nie zakochać. Myślę że dopiero jakbym miał coś pokroju D700 to bym go używał (ale oczywiście nie zawsze, nie wyobrażam sobie krajobrazu na innej cyfrze niż S5).

Strona 38 z 77 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •