Mi się wydaje że kontrast to nie to samo co wyostrzanie. kontrast wywala część informacji o tonach pośrednich IMO. Kiedyś nie ostrzyłem i bawiłem się tylko kontrastem, ale teraz używam wyostrzania i to na końcu obróbki. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale tak sobie to wypracowałem. Ktoś ma lepszy pomysł?
Ja pracuje w PS CS3.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami