Close

Strona 36 z 77 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #351
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cena w kraju producenta w zasadzie nie pozostawia złudzeń

    http://cgi.ebay.pl/FUJI-Fujifilm-Fin...3A1%7C294%3A50
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  2. #352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    hmm czyli pro6 sie zbliza
    podobna sytuacja była jak z rynku schodziła S3-ka a wchodziła S5-ka,
    więc kto wie...

  3. #353

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hondac Zobacz posta
    podobna sytuacja była jak z rynku schodziła S3-ka a wchodziła S5-ka,
    więc kto wie...
    ...i jak Kodak uśmiercił serię DCS Pro...

  4. #354

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ...i jak Kodak uśmiercił serię DCS Pro...
    oby mój przykład był trafniejszy w tym przypadku

  5. #355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hondac Zobacz posta
    oby mój przykład był trafniejszy w tym przypadku
    Cholernie bym się zdziwił - mz. czasy nie sprzyjają wprowadzaniu na rynek niszowego sprzętu. Jeśli nie nastąpi nagle jakieś sakramenckie ożywienie gospodarcze, to nie liczyłbym specjalnie na premiery nowych produktów, a raczej oczekiwał bankructw, przejęć i fuzji. Widać to na przykładzie rynku średniego formatu, który ledwo dycha - Franke & Heidecke zbankrutowało i właśnie przerwano dostawy i produkcję, wydaje mi się, że reszta również bardzo cienko przędzie i nie zdziwiłbym się, gdyby szlag też trafił nawet Hasla i Mamiyę, a w ślad za nimi producentów cyfrowych dup. Mniej popularne systemy DSLR również może czekać zagłada, a już takie fufu - które nawet nie produkuje własnych korpusów - może zniknąć lada dzień jak sen złoty.

  6. #356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Cholernie bym się zdziwił - mz. czasy nie sprzyjają wprowadzaniu na rynek niszowego sprzętu. Jeśli nie nastąpi nagle jakieś sakramenckie ożywienie gospodarcze, to nie liczyłbym specjalnie na premiery nowych produktów, a raczej oczekiwał bankructw, przejęć i fuzji. Widać to na przykładzie rynku średniego formatu, który ledwo dycha - Franke & Heidecke zbankrutowało i właśnie przerwano dostawy i produkcję, wydaje mi się, że reszta również bardzo cienko przędzie i nie zdziwiłbym się, gdyby szlag też trafił nawet Hasla i Mamiyę, a w ślad za nimi producentów cyfrowych dup. Mniej popularne systemy DSLR również może czekać zagłada, a już takie fufu - które nawet nie produkuje własnych korpusów - może zniknąć lada dzień jak sen złoty.
    Znajomy podesłał mi linka http://www.youtube.com/watch?v=qXDK5qa80WE (ja nie lubuję się w dołowaniu i oglądaniu takich rzeczy ale komunikat obejrzałem). Chyba nie będzie "sakramenckiego ożywienia gospodarczego" a tym samym następcy S5- bierzcie drodzy wahający się forumowicze szturm na ostatnie sztuki bo długo może nic nie być.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  7. #357

    Domyślnie

    Kupiłem miesiąc temu w imfoto bez problemu, przesyłka w dwa dni...

  8. #358

    Domyślnie

    To naprawdę są tacy którzy wstrzymali się z zakupem S5 bo liczą że wyjdzie S6 za 3000 zł?
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  9. #359
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    No może nie na S6 za 3k, ale chciałem dozbierać na dobre szkło; co by fufu nie leżało w szafie zaraz po zakupie
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  10. #360

    Domyślnie

    A ja kupiłem S5 dwa miesiące temu. Używane (z przebiegiem 4100 ), od kolegi z forum. Za 2k Stan idealny. Pamiętam że w tamtym czasie na allegro można było dostać nówki za chyba 2685-2799zł. W tydzień po moim kupnie na allegro było chyba z 5 ofert. Polowałem na używkę na allegro to praktycznie abstrakcja - nikt nie sprzedaje. Albo wystawia, a po chwili się wycofuje albo sprzeda poza allegro (miałem tak chyba ze 3 przypadki). Myślę że najlepsze co można zrobić to ogłosić się na forum tym i Fuji, że chcesz kupić. I czekać :P Co do S6 Pro to ponawiam linka, bo przeszedł bez echa:
    http://nikonrumors.com/2009/03/29/ni...wslinks-4.aspx

    Fake czy nie fake? :>
    S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
    www.waleczny.maxmodels.pl
    Moja fotografia jest taka jak moje życie.

Strona 36 z 77 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •