Cena w kraju producenta w zasadzie nie pozostawia złudzeń
http://cgi.ebay.pl/FUJI-Fujifilm-Fin...3A1%7C294%3A50
Szukaj
Cena w kraju producenta w zasadzie nie pozostawia złudzeń
http://cgi.ebay.pl/FUJI-Fujifilm-Fin...3A1%7C294%3A50
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Cholernie bym się zdziwił - mz. czasy nie sprzyjają wprowadzaniu na rynek niszowego sprzętu. Jeśli nie nastąpi nagle jakieś sakramenckie ożywienie gospodarcze, to nie liczyłbym specjalnie na premiery nowych produktów, a raczej oczekiwał bankructw, przejęć i fuzji. Widać to na przykładzie rynku średniego formatu, który ledwo dycha - Franke & Heidecke zbankrutowało i właśnie przerwano dostawy i produkcję, wydaje mi się, że reszta również bardzo cienko przędzie i nie zdziwiłbym się, gdyby szlag też trafił nawet Hasla i Mamiyę, a w ślad za nimi producentów cyfrowych dup. Mniej popularne systemy DSLR również może czekać zagłada, a już takie fufu - które nawet nie produkuje własnych korpusów - może zniknąć lada dzień jak sen złoty.
Znajomy podesłał mi linka http://www.youtube.com/watch?v=qXDK5qa80WE (ja nie lubuję się w dołowaniu i oglądaniu takich rzeczy ale komunikat obejrzałem). Chyba nie będzie "sakramenckiego ożywienia gospodarczego" a tym samym następcy S5- bierzcie drodzy wahający się forumowicze szturm na ostatnie sztuki bo długo może nic nie być.![]()
D700, N24D, N35D, N85D, S150
Kupiłem miesiąc temu w imfoto bez problemu, przesyłka w dwa dni...
To naprawdę są tacy którzy wstrzymali się z zakupem S5 bo liczą że wyjdzie S6 za 3000 zł?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
No może nie na S6 za 3k, ale chciałem dozbierać na dobre szkło; co by fufu nie leżało w szafie zaraz po zakupie![]()
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
A ja kupiłem S5 dwa miesiące temu. Używane (z przebiegiem 4100), od kolegi z forum. Za 2k
Stan idealny. Pamiętam że w tamtym czasie na allegro można było dostać nówki za chyba 2685-2799zł. W tydzień po moim kupnie na allegro było chyba z 5 ofert. Polowałem na używkę na allegro to praktycznie abstrakcja - nikt nie sprzedaje. Albo wystawia, a po chwili się wycofuje albo sprzeda poza allegro (miałem tak chyba ze 3 przypadki). Myślę że najlepsze co można zrobić to ogłosić się na forum tym i Fuji, że chcesz kupić. I czekać :P Co do S6 Pro to ponawiam linka, bo przeszedł bez echa:
http://nikonrumors.com/2009/03/29/ni...wslinks-4.aspx
Fake czy nie fake? :>
S5 Pro + N18-70 + N50 1.8 + SB900, F50
www.waleczny.maxmodels.pl
Moja fotografia jest taka jak moje życie.
Skontaktuj się z nami