Close

Strona 33 z 77 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #321

    Domyślnie

    jak będziesz kupował aparat następnej generacji to będą już ponad 30 i 40 MB jak w d3x i A900. to jest tak zwana siła wyższa

  2. #322

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolkepka.com Zobacz posta
    dzięki, pocieszyliście mnie a ja swego czasu narzekałem na powolność d80, bo tworzył 9MB NEF-y no nic, trzeba będzie zacisnąć zęby i robić foty.
    Te swoje zęby szybko wyszczerzysz/ "rozluźnisz" jak przesiądziesz się z d80 na s5! Dziś, z perspektywy ponad miesięcznego użytkowania śmiało mogę powiedzieć, że było warto (czasem myślę o drugim korpusie również S5)
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  3. #323

  4. #324
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    U mnie klamka zapadła
    S5Pro, teraz jeszcze wybór szkła...
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  5. #325

    Domyślnie

    właśnie ja się zastanawiam -d90 lub pro5
    Nie zastanawiaj się rafael tylko bierz S5. Ja kupiłem tydzień temu.
    Żałuję jedynie że tak długo się wahałem.
    Ostatnio edytowane przez slawson38 ; 10-06-2009 o 17:32
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  6. #326

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez slawson38 ; 10-06-2009 o 17:31
    D 500 D 600 D 750
    S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900

  7. #327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafael Zobacz posta
    właśnie ja sie zastanawiam -d90 lub pro5
    I nad czym się zastanawiać... S5.... no chyba, że chcesz kręcić filmy..
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

  8. #328

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mazilis Zobacz posta
    Pozwolę sobie dołączyć się do wątku. Czy też tak macie, że w s5pro mam ekspozycję na stałe ustawioną na +1ev i dopiero wtedy zdjęcia są wg histogramu a także przy oglądaniu, odpowiednio naświetlone.
    Ja mam ustawione na +0,7 i w większości sytuacji się sprawdza. Zdarza mu się czasami przepalić ale o dziwo czasem również przy tym ustawieniu lekko nie doświetla i trzeba korykować na +1 lub nawet +1,3ev.


    Pzdr
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  9. #329

    Domyślnie

    heh filmów nie chce kręcić ale myślę ze w następnym tygodniu zamówię pro5 .Do mojego stylu sadze ze będzie idealny

  10. #330
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    zamówić? raczysz żartować . NIE MA NIGDZIE .

Strona 33 z 77 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •