Jeśli Dxxx jest profi to jak określa się serię Dx ? Chyba nie postawisz równości między jedno i trzycyfrowymi body?
Czym niższa seria (jak ją zwał tak zwał) tym częściej sa wypuszczane modele. D300 było wypuszczane razem z D3 ze względu na to, że to było rezerwowe body reportera, oparte na podobnie obrazującym niskoszumiącym sensorze CMOS. Teraz nie ma takiej "konieczności". Zresztą wtedy wypuszczenie D300 i D3 równocześnie było też bardzo dużym zaskoczeniem.
Szukaj




Canon 500D, pelna klatka?

Skontaktuj się z nami