Wlasciwie to prawdopodobne ze jest to poprostu plotka z D300s, moze dopracuja D300, sam nie wiem. z D300 podobno loteria jak sie trafi tak sie z servisem uzera albo nie . Moje D80 dobiega do 30000 i odpukac nic sie nie dzieje zlego ale potrzebuje drugie body, wybralem czysetke i pewnie przy tym zostane a i tak filmiki mnie nie interesuja. Mam nadzieje ze trafie na udany modelchociaz tutaj w UK jakos latwiej zalatwiac sprawy servisowe jakby cos sie dzialo. Wiem bo znajomi robili to i owo w swoich sprzetach.
Szukaj





Skontaktuj się z nami