kiedy Waszym zdaniem premiera tego sprzętu w Polsce?
Szukaj
kiedy Waszym zdaniem premiera tego sprzętu w Polsce?
D300 i trochę gratów.
wrzesień premiera, koniec roku w sklepach![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
gdzie ty to widzisz. Sprawdzałem właśnie - szumi bardziej
http://www.dxomark.com/index.php/eng...(brand2)/Nikon
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
No tak mam juz kase, mialem dzisiaj w reku D300 w sklepie, ale wrocilem do domu i tak sie zastanawiam bo jesli weszlo by D300s to moze cena D300 troche spadnie. Wiem ze nie duzo spadnie ale mniej na gripa by trzeba dolozyc. Czy jednak warto czekac? sam juz nie wiem isc jutro i brac czy poczekac oto jest pytanie
![]()
D50 D80 D300 i cos tam jeszcze w sumie jakies 18kg
www.photo.net/photos/Piotr%20Adamski www.piotrphotography.net
mam tą samą sytuację... ja jednak wylałem na siebie kubeł zimnej wody ;D i czekam na nowy model, jestem skłonny zapłacić więcej niż za obecnego D300
natomiast co do samego D300 to "rydzyk-fizyk" xD
a jeśli zrobią jak z D80? zakończą produkcję i cena wzrośnie, a nie spadnie ;/
D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4
ja bym w ogóle nie liczył na model D300s, raczej za jakiś czas (dostępność najwcześniej po koniec roku) D400 z matrycą około 15 Mpx i filmami oczywiście. Ale to tylko moja opinia, odpowiedzialności za to nie biorę. Tylko, że internetowy serwis nikon rumors tez nie bierze
![]()
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-05-2009 o 23:53
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
a może ten 300s będzie po prostu dopracowaną 300-ką? Poprawią najczęściej występujące błędy i tyle. Wreszcie nie trzeba będzie się martwić, że pucha nie polubi się z jakimiś szkłami i będzie po 3-4 razy lądowała w serwisie etc.
Skontaktuj się z nami