w ACR zrobilem sobie profil pod to G. generalnie mozna z tym walczyc, sciagac zolty, pchac czerwony, delikatnie ruszyc hue i da rade. problem w tym, ze jak doprowadzimy do ladu twarz to juz nie koniecznie reszta wyglada przyzwoicie. w zasadzie tracimy wszystko co bylo zolte.
sciaganie kolorow za ktore generalnie odpowiedzialny jest kanal czerwony wymaga rowniez wyciagania expozycji. no a wtedy zdjecie robi nam sie juz rzadziutkie.
EDIT natomiast jak masz jakis przyjemny profil dla swiatla zarowego (z takich standardowych zarowek) z CC24 to chetnie przyjme do przetestowania.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem






Skontaktuj się z nami