Close

Strona 19 z 77 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 763

Wątek: FUJI S5Pro

  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Albert44 Zobacz posta
    Używam Sandisk Ultra II 4GB.. myślę, że w sam raz.
    Tańsze są CF Elite Pro 133x Kingstona- czy Fufu i ta marka lubią się?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  2. #182

    Domyślnie

    Posiadam takie dwie karty 4GB od roku i problemow nie bylo z nimi zadnych

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Mam prośbę: czy kojarzycie sprzedawcę APCOM z Wrocławia? Czy ktoś z Was kupował Fuji w tej firmie?
    Ja kupowałem.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  4. #184
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    stolica Warmii
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin
    Jaką kartę CF kupiłeś? Czytałem, że max 4GB. Napiszcie proszę jakiej marki CF są najlepsze do tej puszki.
    Ja mam 8GB Sandiska III i jest ok.

  5. #185

    Domyślnie

    Przeczytałem inne wątki, m.in. ten, w którym robin102 chwalił Preteca. Dziwi mnie, że na stronie firmowej, przy sprawdzaniu kompatybilności, w ogóle nie było w bazie Fuji a co do Nikona to jest z lustrzanek tylko D50. Przekonywujący jest argument o niskim poborze prądu w stanie spoczynku.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  6. #186

    Domyślnie

    help, przeleciałam ten i następny temat , i nie znalazłam, ktoś ze 2-3 dni temu podawał linka do strony z bateriami do fufu, bo potrzebuję na szybko jakiegoś, najlepiej orginalnego

    edit
    czekajcie widzę już topic)
    sorki
    Ostatnio edytowane przez Kasandra ; 26-04-2009 o 10:29

  7. #187

  8. #188

    Domyślnie

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=96261
    nie wiem czemu wcześniej nie zauważyłam zanim zadałam pytanie

  9. #189

    Domyślnie

    ja podawalem - www.batimex.pl, solidne baterie. Wzglednie szukac Hahnella, ale w PL jest drozsza od oryginalu. Niemniej uznawana rowniez i za lepsza, ale to kwestia subiektywna, wiec trudno z cala stanowczoscia tak stwierdzac....
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  10. #190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Mam prośbę: czy kojarzycie sprzedawcę APCOM z Wrocławia? Czy ktoś z Was kupował Fuji w tej firmie?
    APCOM polecam z czystym sumieniem
    pozdrawiam
    Artur

Strona 19 z 77 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •