No ja wciaz o tym wlasnie pisze. Wszyscy mi mowicie, ze RAW-y sa blade i bez wyrazu kolorystycznego z zalozenia. Piszecie, ze taka jest natura plikow RAW i inne byc nie moga, bo to surowy zrzut z matrycy. OK, nie ma sprawy. Ale skoro tak, to czemu RAW-y z jednego aparatu sa blade, zas z innego sa nawet znosnie nasycone? Jesli ich struktura polega na bladosci, to z kazdej puszki powinny wyjsc wlasnie takie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami