Nie będę oryginalny jak powiem, że bardzo mis ię podoba.
Widziałem kabaret LIMO na żywo na początku ich kariery. Problemy techniczne wymusiły na gościu grającym Leszka w tym trailerze zabawianie publiczności przez jakieś dwadzieścia minut. Improwizował, ale był zabawny i trzymał kontrolę nad publicznością. W ogóle to bardzo fajny kabaret, z pomysłami![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami