Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: Rapid R-Strap

  1. #1

    Domyślnie Rapid R-Strap

    ma ktoś może taki wynalazek? użyteczny? i wart swojej ceny?
    mam nadzieję, że nie dubluję wątku, ale wyszukiwarka w tym temacie zamilkła...
    D300 | D80 | T11-16/2.8 | T17-50/2.8 | N50/1.4 | T50-135/2.8 | T90/2.8 | S100-300/4 | SB-800 | SB-900 |
    gripy i kupa innych "drobiazgów"

  2. #2

    Domyślnie

    widzę, że nikt nie ma.. a więc wątek zamknięty.. chyba nie warto jednak o tym wynalazku myśleć.
    D300 | D80 | T11-16/2.8 | T17-50/2.8 | N50/1.4 | T50-135/2.8 | T90/2.8 | S100-300/4 | SB-800 | SB-900 |
    gripy i kupa innych "drobiazgów"

  3. #3

    Domyślnie

    Teraz dopiero poszukałem w guglach co to jest. Jest to moze w polsce dostepne??
    никон

  4. #4

    Domyślnie

    qrcze, fajna sprawa....widzialem, ze ma dwa karabinczyki przy pasie....naprawde praktyczne. Przylaczam sie do pytania, czy jest dostepne w Polsce? Drogie nie moze byc, bo konstrukcja banalna...
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  5. #5

    Domyślnie

    Ja sobie zrobie sam cos takiego, tylko z innym pewniejszym mocowaniem, jak sie uda to jutro pokaze...
    никон

  6. #6

    Domyślnie

    widzę, że wątek "ożył" dla zainteresowanych filmiki:
    http://pl.youtube.com/watch?v=14Q1IxI_Opw
    http://pl.youtube.com/watch?v=kZyPybkEROA
    język dziwny, ale chyba i tak wystarczy popatrzeć o czym mowa
    http://www.blackrapid.com/ witryna producenta
    niestety nie udało mi się tego znaleźć w Polsce ani nawet w Europie.. zapewne ściągniecie z USA nie byłoby problemem dla niejednego forumowicza..
    zastanawia mnie, dlaczego nikt takiego pomysłu nie próbuje powielać u nas, czy choćby dalecy wschodni kuzyni Chińczycy
    chyba, że coś przeoczyłem.. bo może rzeczywiście pod inną nazwą da się coś podobnego kupić?...
    samemu jakoś nie chce mi się majstrować tego czeguś
    a jedyny widoczny minus to zdaje się zajęcie gniazda statywowego.. ale to chyba nie jest wieelki problem
    D300 | D80 | T11-16/2.8 | T17-50/2.8 | N50/1.4 | T50-135/2.8 | T90/2.8 | S100-300/4 | SB-800 | SB-900 |
    gripy i kupa innych "drobiazgów"

  7. #7

    Domyślnie

    Hmmm... Tak troszkę OT - nie strach Wam by było taskać sprzętu za kilka/naście kilo pln uwieszonego w pełnej krasie na plecach? Może dlatego że mieszkam gdzie mieszkam i kilka "ładnych" akcji już widziałem, MZ to jak przyczepiony do pleców transparent z hasłem "palnij mnie w dynię i bierz co chcesz".
    Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX

  8. #8

    Domyślnie

    Ja patrze na to pod kątem imprez. Jak duzo wypije nie bede sie martwił ze jak mi z reki wypadnie to cos sie stanie. I na sluby tez sie przyda. Nie lubie trzymac na pasku a cały czas w reku w kosciele tez nie za bardzo wygodnie..O wychozeniu z tym na ulice nie myslałem..
    никон

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FajaR Zobacz posta
    Hmmm... Tak troszkę OT - nie strach Wam by było taskać sprzętu za kilka/naście kilo pln uwieszonego w pełnej krasie na plecach? Może dlatego że mieszkam gdzie mieszkam i kilka "ładnych" akcji już widziałem, MZ to jak przyczepiony do pleców transparent z hasłem "palnij mnie w dynię i bierz co chcesz".
    Ja z kolei bardziej obawialbym sie ze kiedys w koncu stukne w cos tak dyndajacym aparatem uszkodze puszke lub obiektyw.
    Amateur with DSLR: D780 | D850 | N24-120 f/4 | N80-200 AF-D | N17-35 f/2.8 | N70-300VR | N70-200 f/2.8E FL | Ta 24-70G2 | SB-910 | and with mirrorless Z8+FTZ II
    Trochę fotek: https://www.flickr.com/photos/deepsouthphoto/albums


  10. #10

    Domyślnie

    Myślę nad zakupem tego paska. Jak dla mnie to doskonałe rozwiązanie. Oczywiście w tłumie nie będę tego używał, ale na snowparku czy spacerze sprawdzi się super.
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •