ma ktoś może taki wynalazek? użyteczny? i wart swojej ceny?
mam nadzieję, że nie dubluję wątku, ale wyszukiwarka w tym temacie zamilkła...
Szukaj
ma ktoś może taki wynalazek? użyteczny? i wart swojej ceny?
mam nadzieję, że nie dubluję wątku, ale wyszukiwarka w tym temacie zamilkła...
D300 | D80 | T11-16/2.8 | T17-50/2.8 | N50/1.4 | T50-135/2.8 | T90/2.8 | S100-300/4 | SB-800 | SB-900 |
gripy i kupa innych "drobiazgów"
widzę, że nikt nie ma.. a więc wątek zamknięty.. chyba nie warto jednak o tym wynalazku myśleć.
D300 | D80 | T11-16/2.8 | T17-50/2.8 | N50/1.4 | T50-135/2.8 | T90/2.8 | S100-300/4 | SB-800 | SB-900 |
gripy i kupa innych "drobiazgów"
Teraz dopiero poszukałem w guglach co to jest. Jest to moze w polsce dostepne??
никон
qrcze, fajna sprawa....widzialem, ze ma dwa karabinczyki przy pasie....naprawde praktyczne. Przylaczam sie do pytania, czy jest dostepne w Polsce? Drogie nie moze byc, bo konstrukcja banalna...
2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S
Ja sobie zrobie sam cos takiego, tylko z innym pewniejszym mocowaniem, jak sie uda to jutro pokaze...
никон
widzę, że wątek "ożył"dla zainteresowanych filmiki:
http://pl.youtube.com/watch?v=14Q1IxI_Opw
http://pl.youtube.com/watch?v=kZyPybkEROA
język dziwny, ale chyba i tak wystarczy popatrzeć o czym mowa
http://www.blackrapid.com/ witryna producenta
niestety nie udało mi się tego znaleźć w Polsce ani nawet w Europie.. zapewne ściągniecie z USA nie byłoby problemem dla niejednego forumowicza..![]()
zastanawia mnie, dlaczego nikt takiego pomysłu nie próbuje powielać u nas, czy choćby dalecy wschodni kuzyni Chińczycy![]()
chyba, że coś przeoczyłem.. bo może rzeczywiście pod inną nazwą da się coś podobnego kupić?...
samemu jakoś nie chce mi się majstrować tego czeguś![]()
a jedyny widoczny minus to zdaje się zajęcie gniazda statywowego.. ale to chyba nie jest wieelki problem
D300 | D80 | T11-16/2.8 | T17-50/2.8 | N50/1.4 | T50-135/2.8 | T90/2.8 | S100-300/4 | SB-800 | SB-900 |
gripy i kupa innych "drobiazgów"
Hmmm... Tak troszkę OT - nie strach Wam by było taskać sprzętu za kilka/naście kilo pln uwieszonego w pełnej krasie na plecach? Może dlatego że mieszkam gdzie mieszkam i kilka "ładnych" akcji już widziałem, MZ to jak przyczepiony do pleców transparent z hasłem "palnij mnie w dynię i bierz co chcesz".
Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX
Ja patrze na to pod kątem imprez. Jak duzo wypije nie bede sie martwił ze jak mi z reki wypadnie to cos sie stanie. I na sluby tez sie przyda. Nie lubie trzymac na pasku a cały czas w reku w kosciele tez nie za bardzo wygodnie..O wychozeniu z tym na ulice nie myslałem..
никон
Amateur with DSLR: D780 | D850 | N24-120 f/4 | N80-200 AF-D | N17-35 f/2.8 | N70-300VR | N70-200 f/2.8E FL | Ta 24-70G2 | SB-910 | and with mirrorless Z8+FTZ II
Trochę fotek: https://www.flickr.com/photos/deepsouthphoto/albums
Myślę nad zakupem tego paska. Jak dla mnie to doskonałe rozwiązanie. Oczywiście w tłumie nie będę tego używał, ale na snowparku czy spacerze sprawdzi się super.
D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
Góry i inne
Skontaktuj się z nami