Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Wątek: Rapid R-Strap

  1. #21

    Domyślnie

    Dobry patent, gdy nosi się na szyi jednocześnie dwa body. Kiedyś myślałem o tym by samemu skonstruować podobny pasek.
    ...

  2. #22

    Domyślnie

    Przed chwilą zamówiłem. 60$ (48$ za RS-4 + 12$ przesyłka) to trochę drogo, ale noszenie D700 z N24-70 na szyi dłużej niż godzinę jest całkiem do bani.
    Ostatnio edytowane przez marekm ; 07-03-2009 o 15:12
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Przed chwilą zamówiłem. 60$ (48$ za RS-4 + 12$ przesyłka) to trochę drogo, ale noszenie D700 z N24-70 na szyi dłużej niż godzinę jest do całkiem bani.


    Daj znać jak Ci to cudo przyjdzie co i jak, jak bedzie OK tak jak piszą to też zamawiam.
    Pozdr. - Grzesiek

  4. #24

    Domyślnie

    a nie prościej zrobić? Śruba statywowa z jakiegoś starego futerału + Jakiś pasek z karabińczykami. Mam śrubę wezmę pasek od torby od laptopa i dam znać jak to się nosi
    D80 + 18-200 VR + Tamron 17-55 f2.8 + 50 1.8 + SB 600

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pinio111 Zobacz posta
    a nie prościej zrobić? Śruba statywowa z jakiegoś starego futerału + Jakiś pasek z karabińczykami. Mam śrubę wezmę pasek od torby od laptopa i dam znać jak to się nosi
    Kliknąć myszą jest zdecydowanie łatwiej, ale bez wątpienia dużo drożej.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  6. #26

    Domyślnie

    Siupes bo moja doba trwa 48 h a godzina 120 min. Tu macie wyjasnione co i jak http://www.forum.nikon.org.pl/showth...08#post1168608
    никон

  7. #27

    Domyślnie

    juz widzialem, dobra robota, z 48h doba przeprowadzam sie do ciebie, nigdy mi 24h nie wystarczalo
    Andrzej

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    8

    Domyślnie

    Co byście powiedzieli na polskie zamienniki dużo tańsze (około 80zł), proste i porządne? Niebawem zamierzam sprzedawać je na allegro. Myślę, że będę sporym udogodnieniem dla wszystkich fotografów.

  9. #29

    Domyślnie

    Mam to COS odkupione od marekm ,mialem przypiete z raz, jakos nie bardzo mi to odpowiada
    NIKON

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    8

    Domyślnie

    Dlaczego mało odpowiada? Dla mnie osobiście jest wygodniejszy, bo nie trzeba się tak męczyć z noszeniem na szyi- no i szybciej można z nim działać.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •