Witam wszystkich!
Potrzebuję porady koleżanek i kolegów
Często podróżuję służbowo i zawsze biorę sprzęt foto ze sobą, jeśli nie wszystko to przynajmniej puszkę D90 i 2-3 szkła, np 12-24, 50, 105.
Do tej pory miałem osobny plecak (slingshot) ale zawsze musiałem nosić dodatkowo aktówkę na laptopa i dokumenty, co mi się już znudziło...
Czy możecie mi polecić jakąś torbę naramienną do której zmieszą lapa, aparat a będzie jeszcze miejce na papierzyska, telefon, książką jakąś, butelkę wodę itp. ? Chciałbym też żeby minimalnie rzucała się w oczy...
Myślałem o lowe classified 250 AW, ale może coś od KATY albo Crumplera ? Na co zwracać uwagę ?
z góry dzięki!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami