Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Wątek: Rapid R-Strap

  1. #11
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S_Works Zobacz posta
    Ja z kolei bardziej obawialbym sie ze kiedys w koncu stukne w cos tak dyndajacym aparatem uszkodze puszke lub obiektyw.
    Najlepiej z domu nie wychodzic z aparatem ...

  2. #12

    Domyślnie

    ...i robić testy
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  3. #13

    Domyślnie

    A pro pos testów, znalazłem kilka w sieci:


    Opinie są raczej pozytywne, więc może warto spróbować. Rozumiem, że nikomu nie udało się znaleźć tego paska lub zamiennika w Polsce, a zatem trzeba sprawdzić jak by to było z importem z USA.

    Alternatywnie można zamówić ze Szwecji, ale czy to będzie taniej ?
    Ostatnio edytowane przez marekm ; 15-10-2008 o 13:45
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  4. #14

    Domyślnie

    Według notowań w NPB, wersja RS-1 kosztuje 133 zł, a RS-2 będzie kosztować ok. 166 zł + oczywiście wysyłka.
    Cena prawie 2 krotnie droższa niż Lowepro Voyager.
    Trochę drogo, ale naprawdę ciekawie to wygląda.

  5. #15

    Domyślnie

    Naprawde ciekawie to wyglada, na kotlety powinno sie nadawac swietnie !
    Pozdrawiam,
    Marcin
    D90 50 1.8, 18-105, SB-900 | F717

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Warszawa Siemiatycze
    Posty
    70

    Domyślnie

    A wiecie ż ei mi się to rozwiązanie spodobało? Jeśli by kto się za tym rozglądał bardziej i wiedział gdzie mozna taniej kupić to ja się tez na to piszę

  7. #17

    Domyślnie

    mnie też się spodobało
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  8. #18

    Domyślnie

    Ja zrobiłem sobie sam, w tym momencie lezy w bagazniku jutro zrobie fote to wam pokaze
    никон

  9. #19

    Domyślnie

    Lucid - jutro bylo wczoraj, pokazuj fote
    Andrzej

  10. #20

    Domyślnie

    Spokojnie! Lucid żyje w innej strefie czasowej...
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •