Szukaj
również jestem sceptycznie nastawiony na tego typu rozwiązanie paska.
jakoś nie widzę swojego D300 z 70-200 wiszącego na takiej konstrukcji![]()
FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
"The wicked flee when none pursueth..."
Dziiwne, mój RS-5 nawet nie drgnie.
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
Ogólnie to sądzę, że takie rozwiązania w niedalekiej przyszłości zastąpią tradycyjne paski. Ale pewnie nie na długo- miniaturyzacja postępuje i aparaty będą wkrótce "kieszonkowe" (nawet lustrzanki).
O, to ja poproszę kieszonkowe SB-900 ;oD
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
no jest: sb400![]()
Super kieszonkowa SB-400 !!!Najwiekszy szit
![]()
No to odkopię temat. Używał ktoś R/Quick-strapa z gipem przy kadrach pionowych? Pasek wystaje z miejsca, w którym jest dłoń więc jak to jest wtedy rozwiązane? Montuje się go w inne miejsce?
Nie montuje się inaczej, trzeba się przyzwyczaić. Mi nie przeszkadza.
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
Skontaktuj się z nami