Szukaj
Chciałem tu Pebalowi podziękować za poświęcony czas i wykonaną próbę.
Co tu gadać - z foty z D3 wychodzi piękne B1.
Myślę, że Pebalowi to nie będzie przeszkadzało.
Każdy plik ma po parę mega - ale nie będę tego ciął i wklejał tu fragmentów.
oryginał
powiększenie 200%
powiększenie 400% - fragment
Ostatnio edytowane przez samek ; 20-09-2008 o 19:50
Skontaktuj się z nami