Close

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 83
  1. #51

    Domyślnie

    Pebal mnie zaintrygował tym, co można osiągnąć przy powiększaniu.
    Poszukałem w sieci i już sobie zakupiłem program działający na mojej makówce - PhotoZoom Pro.
    Efekt powiększania tego samego pliku, który powiększał Pebal (post wcześniej), z 12mpx do 53 mpx można zobaczyć TU.

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Poszukałem w sieci i już sobie zakupiłem program działający na mojej makówce - PhotoZoom Pro.
    Program ten ma ciekawy algorytm, jednak nie radzi on sobie najlepiej z problemem aliasingu, oraz nie oferuje dużej ostrości dla elementów o małym kontraście.

  3. #53
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    Program ten ma ciekawy algorytm, jednak nie radzi on sobie najlepiej z problemem aliasingu, oraz nie oferuje dużej ostrości dla elementów o małym kontraście.
    Wszystko się zgadza. Twój jest najlepsiejszy z najlepsiejszych. Patentuj, sprzedawaj, bogać się!

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Wszystko się zgadza. Twój jest najlepsiejszy z najlepsiejszych. Patentuj, sprzedawaj, bogać się!
    Peebes jesteś złośliwy, chłopak ma rację - algorytm z PhotoZoom Pro niezbyt dobrze radzi sobie z aliasingiem krawędzi, jego algorytm też ma jeszcze troszkę wad ale jest naprawdę dobry - a do grafik niemal doskonały
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    [...]a do grafik niemal doskonały
    I dlatego bardzo chętnie kupiłbym ten program z zaimplementowanym algorytmem już teraz, bo dzisiaj dostałem pierwszą partię logosów w rozdzielczości na znaczek pocztowy, a potrzebuję z tego fullscreen na galę boksu

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Wszystko się zgadza. Twój jest najlepsiejszy z najlepsiejszych. Patentuj, sprzedawaj, bogać się!
    E tam, wcale nie uważam, że mój algorytm jest najlepszy. Wiem jakie ten algorytm ma wady i wiem też, że trzeba by jeszcze nad nim trochę popracować. Niestety, na chwilę obecną nie mam na to zbytnio czasu.

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    I dlatego bardzo chętnie kupiłbym ten program z zaimplementowanym algorytmem już teraz, bo dzisiaj dostałem pierwszą partię logosów w rozdzielczości na znaczek pocztowy, a potrzebuję z tego fullscreen na galę boksu
    spróbuj http://vectormagic.com/ jak to są loga - przerób na wektory i skaluj "do woli" albo poproś Pebala niech "przetestuje" swój algprytm na Twoich plikach (np. za drobną opłatą)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #58
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Peebes jesteś złośliwy, chłopak ma rację - algorytm z PhotoZoom Pro niezbyt dobrze radzi sobie z aliasingiem krawędzi, jego algorytm też ma jeszcze troszkę wad ale jest naprawdę dobry - a do grafik niemal doskonały
    Jestem złośliwy z natury czy teraz? Bo z natury, to i owszem, a teraz - niekonieczne.
    I jak napisałeś - jego algorytm jest dobry do grafik, do zdjęć - tak sobie; może z konkretną zawartością, prawie graficzną - takie zdjęcia będą tym algorytmem potraktowane dobrze.

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    E tam, wcale nie uważam, że mój algorytm jest najlepszy. Wiem jakie ten algorytm ma wady i wiem też, że trzeba by jeszcze nad nim trochę popracować.
    Widzisz, Erie? Pebal zna prawdę

  9. #59

    Domyślnie

    Pebees, co Ty dziś taki pobudzony jesteś?
    Jacek

  10. #60
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Pebees, co Ty dziś taki pobudzony jesteś?
    A, próbuję przebrnąć przez to, na co kilka dni nie patrzyłem..

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •