Zależy jakie szkła chcesz kupić. Jak Leici czy Zeissy to wiadomo, ale niektóre Voigtlandery są naprawdę świetne, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Teraz np. wychodzi Ultron-M 28/2 - testował go Tom Abrahamsson, wypowiadając się na jego temat dość ekstatycznie (a i poprzedni 28/1.9 jest niezły).Do tego np. Nokton 50/1.5 albo Heliar 75/2.5 (klasa ~Summarita) i masz zestaw 'szeroki standard'+portret. Żyć, nie umierać.
Moim problemem jest fakt, że chciałbym zatrzymać dSLR, a do tego dołożyć cyfrowy dalmierz. Za dużo trochę.
Ale o czym my tu gadamy?...Najwyżej trzeba założyć wątek terapeutyczny pt. "dlaczego nie kupiłem jeszcze M8?"
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem





Skontaktuj się z nami