Dlatego, że wyniki sprzedaży 4/3 są jakie są. Motorem sprzedaży są wyprzedażowe modele i oferty promocyjne, a nie oferta standardowa, chociaż ta zaczyna być coraz bardziej zauważalna.
Wydaje mi się, że jednak ma pojęcie.
Obawiam się jednak, że Oly nie zrobi taniej Leici. To bardziej ruch w kierunku Panasonica FZ8, FZ18, Oly SP-560, 570 o lepszej jakości obrazowania. Ale jest szansa na podobną jakość jak w E-420 w znacznie mniejszym opakowaniu, a to już będzie spory krok naprzód w stosunku do hybryd.
Średnicę dziury podają, ma wynosić 44, przedtem 50.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami