Hmmpowiem szczerze , że też tak myślałem , ale intuicja skierowała mnie w rejony nimieckich flohmarktów i spotkałem kilku fotografów, wynikim spotkania był
http://www.imaginginfo.com/images/ar...n-3150-002.jpg
za bagatela 8 euro
czasami opłaca sie wybrac na targ![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami