To ja sie podepnę...
Zamarzył mi sie statyw manfrotto (mój velbon giboli sie we wszystkie strony).
Przeglądam oferty na allegro i nie wiem jak to jest - trzeba oddzielnie zakupić statyw, a oddzielnie głowicę, tak ? - czy coś jeszcze wchodzi do kompletnego zestawu ?
Możecie polecić mi jakiś komplecik (niezbyt ciężki) ? Ceny nie podaję, bo przemyślę każdą propozycję, ale oczywiście bez szaleństw proszę.
Dzięki i pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami