To ja sie podepnę...
Zamarzył mi sie statyw manfrotto (mój velbon giboli sie we wszystkie strony ).
Przeglądam oferty na allegro i nie wiem jak to jest - trzeba oddzielnie zakupić statyw, a oddzielnie głowicę, tak ? - czy coś jeszcze wchodzi do kompletnego zestawu ?

Możecie polecić mi jakiś komplecik (niezbyt ciężki) ? Ceny nie podaję, bo przemyślę każdą propozycję, ale oczywiście bez szaleństw proszę .

Dzięki i pozdrawiam